user_mobilelogo

Campionat Juvenil Montgrí - Illes Medes 2008

Valorar aquest article
(0 vots)

 

Des del 2005 s'organitza des del club el Campionat Juvenil Montgrí-Illes Medes. Des del menú de la dreta podreu consultar les edicions anteriors

Edició 2008

Resum de les bases

Tornar cap a dalt

Relació inscrits (a 17/04/2008)

SNo.NameNRtgFEDClub
1 Sanchez Urpi Oriol 1947 CAT Sant Sadurni
2 Triadu Cassa Jordi 1890 CAT C.E.Olot
3 Baig Falgueras Marc 1872 CAT Gerunda
4 Llos Casdella Arnau 1867 CAT C.E.Montgri
5 Martorell Toledano Enric 1863 CAT C.E.Figueres
6 Toste Nieto Alexandre 1848 CAT C.E.Figueres
7 Vinardell Cruañas Sergi 1836 CAT C.E.Olot
8 Morales Paytuvi Frederic 1827 CAT C.E.Palafrugell
9 Morales Paytuvi Daniel 1820 CAT C.E.Palafrugell
10 Pinsach Gelabert Alexandre 1773 CAT C.E.Figueres
11 Gala Martinez Raul 1760 CAT C.E.Santa Eugenia
12 Fanals Mola Eloi 1753 CAT Gerunda
13 Sanchez Urpi Xavier 1749 CAT Sant Sadurni
14 Cano Egea Gerard 1742 CAT Santa Eugenia
15 Arrabal Quetglas Miquel 1735 CAT C.E.Figueres
16 Pérez Granes Marc 1722 CAT C.E.Figueres
17 Cruañas Verdú Quim 1718 CAT C.E.Figueres
18 Gala Martinez Victor 1715 CAT C.E.Santa Eugenia
19 Cano Egea Joan Manel 1708 CAT Santa Eugenia
20 Capallera Guirado Ferran 1700 CAT C.E.Figueres
21 Capallera Guirado Isaac 1700 CAT C.E.Figueres
22 Gallegos Saliner Josep M. 1700 CAT C.E.Figueres
23 Nuñez Colome Xavier 1700 CAT C.E.Figueres
24 Nuñez Colomé David 1700 CAT C.E.Figueres
25 Regincos Oliva Laura 1700 CAT C.E.Montgri
26 Serra Canals Oriol 1700 CAT C.E.Figueres
27 Subiranas Herrera Ot 1700 CAT C.E.Figueres
28 Vilanova Olmedo Ignasi 1700 CAT C.E.Figueres

Tornar cap a dalt

Resultats Ronda 1

Bo.SNo.NamePtsRes.PtsNameSNo.
1 15 Arrabal Quetglas Miquel 0 0 - 1 0 Sanchez Urpi Oriol 1
2 2 Triadu Cassa Jordi 0 1 - 0 0 Pérez Granes Marc 16
3 17 Cruañas Verdú Quim 0 0 - 1 0 Baig Falgueras Marc 3
4 4 Llos Casdella Arnau 0 1 - 0 0 Gala Martinez Victor 18
5 19 Cano Egea Joan Manel 0 0 - 1 0 Martorell Toledano Enric 5
6 6 Toste Nieto Alexandre 0 1 - 0 0 Capallera Guirado Ferran 20
7 21 Capallera Guirado Isaac 0 0 - 1 0 Vinardell Cruañas Sergi 7
8 8 Morales Paytuvi Frederic 0 1 - 0 0 Gallegos Saliner Josep M. 22
9 23 Nuñez Colome Xavier 0 0 - 1 0 Morales Paytuvi Daniel 9
10 10 Pinsach Gelabert Alexandre 0 1 - 0 0 Nuñez Colomé David 24
11 25 Regincos Oliva Laura 0 0 - 1 0 Gala Martinez Raul 11
12 12 Fanals Mola Eloi 0 1 - 0 0 Serra Canals Oriol 26
13 27 Subiranas Herrera Ot 0 0 - 1 0 Sanchez Urpi Xavier 13
14 14 Cano Egea Gerard 0 ½ - ½ 0 Vilanova Olmedo Ignasi 28

Tornar cap a dalt

Resultats Ronda 2

Bo.SNo.NamePtsRes.PtsNameSNo.
1 1 Sanchez Urpi Oriol 1 ½ - ½ 1 Morales Paytuvi Frederic 8
2 7 Vinardell Cruañas Sergi 1 1 - 0 1 Triadu Cassa Jordi 2
3 3 Baig Falgueras Marc 1 ½ - ½ 1 Pinsach Gelabert Alexandre 10
4 9 Morales Paytuvi Daniel 1 0 - 1 1 Llos Casdella Arnau 4
5 5 Martorell Toledano Enric 1 1 - 0 1 Fanals Mola Eloi 12
6 11 Gala Martinez Raul 1 0 - 1 1 Toste Nieto Alexandre 6
7 13 Sanchez Urpi Xavier 1 0 - 1 ½ Cano Egea Gerard 14
8 28 Vilanova Olmedo Ignasi ½ 1 - 0 0 Arrabal Quetglas Miquel 15
9 16 Pérez Granes Marc 0 1 - 0 0 Nuñez Colome Xavier 23
10 22 Gallegos Saliner Josep M. 0 0 - 1 0 Cruañas Verdú Quim 17
11 18 Gala Martinez Victor 0 0 - 1 0 Regincos Oliva Laura 25
12 24 Nuñez Colomé David 0 0 - 1 0 Cano Egea Joan Manel 19
13 20 Capallera Guirado Ferran 0 0 - 1 0 Subiranas Herrera Ot 27
14 26 Serra Canals Oriol 0 0 - 1 0 Capallera Guirado Isaac 21

Tornar cap a dalt

Resultats Ronda 3

Bo.SNo.NamePtsRes.PtsNameSNo.
1 4 Llos Casdella Arnau 2 ½ - ½ 2 Vinardell Cruañas Sergi 7
2 6 Toste Nieto Alexandre 2 1 - 0 2 Martorell Toledano Enric 5
3 10 Pinsach Gelabert Alexandre 0 - 1 Sanchez Urpi Oriol 1
4 14 Cano Egea Gerard 0 - 1 Baig Falgueras Marc 3
5 8 Morales Paytuvi Frederic 1 - 0 Vilanova Olmedo Ignasi 28
6 2 Triadu Cassa Jordi 1 1 - 0 1 Cruañas Verdú Quim 17
7 19 Cano Egea Joan Manel 1 0 - 1 1 Gala Martinez Raul 11
8 12 Fanals Mola Eloi 1 1 - 0 1 Capallera Guirado Isaac 21
9 25 Regincos Oliva Laura 1 0 - 1 1 Sanchez Urpi Xavier 13
10 27 Subiranas Herrera Ot 1 0 - 1 1 Pérez Granes Marc 16
11 15 Arrabal Quetglas Miquel 0 ½ - ½ 0 Gallegos Saliner Josep M. 22
12 23 Nuñez Colome Xavier 0 1 - 0 0 Gala Martinez Victor 18
13 24 Nuñez Colomé David 0 0 - 1 0 Capallera Guirado Ferran 20
  26 Serra Canals Oriol 0 1 - -   Bye  
14 9 Morales Paytuvi Daniel 1 ½ - - 0 -  
15 29 Font Girones Ferran 0 ½ - - 0 -  

Tornar cap a dalt

Resultats Ronda 4

Bo.SNo.NamePtsRes.PtsNameSNo.
1 1 Sanchez Urpi Oriol ½ - ½ 3 Toste Nieto Alexandre 6
2 3 Baig Falgueras Marc ½ - ½ Llos Casdella Arnau 4
3 7 Vinardell Cruañas Sergi 1 - 0 Morales Paytuvi Frederic 8
4 13 Sanchez Urpi Xavier 2 0 - 1 2 Triadu Cassa Jordi 2
5 11 Gala Martinez Raul 2 1 - 0 2 Fanals Mola Eloi 12
6 5 Martorell Toledano Enric 2 1 - 0 Morales Paytuvi Daniel 9
7 28 Vilanova Olmedo Ignasi 0 - 1 Pinsach Gelabert Alexandre 10
8 17 Cruañas Verdú Quim 1 0 - 1 Cano Egea Gerard 14
9 23 Nuñez Colome Xavier 1 0 - 1 1 Cano Egea Joan Manel 19
10 20 Capallera Guirado Ferran 1 1 - 0 1 Serra Canals Oriol 26
11 21 Capallera Guirado Isaac 1 0 - 1 1 Regincos Oliva Laura 25
12 22 Gallegos Saliner Josep M. ½ 1 - 0 1 Subiranas Herrera Ot 27
13 18 Gala Martinez Victor 0 1 - 0 ½ Font Girones Ferran 29
  24 Nuñez Colomé David 0 1 - -   Bye  
14 15 Arrabal Quetglas Miquel ½ ½ - - 0 -  
15 16 Pérez Granes Marc 2 ½ - - 0 -  

Tornar cap a dalt

Resultats Ronda 5

Bo.SNo.NamePtsRes.PtsNameSNo.
1 6 Toste Nieto Alexandre ½ - ½ Vinardell Cruañas Sergi 7
2 3 Baig Falgueras Marc 3 1 - 0 3 Sanchez Urpi Oriol 1
3 2 Triadu Cassa Jordi 3 1 - 0 3 Martorell Toledano Enric 5
4 8 Morales Paytuvi Frederic ½ - ½ Cano Egea Gerard 14
5 16 Pérez Granes Marc 0 - 1 Pinsach Gelabert Alexandre 10
6 12 Fanals Mola Eloi 2 1 - 0 2 Capallera Guirado Ferran 20
7 19 Cano Egea Joan Manel 2 1 - 0 2 Sanchez Urpi Xavier 13
8 9 Morales Paytuvi Daniel 0 - 1 Gallegos Saliner Josep M. 22
9 28 Vilanova Olmedo Ignasi 1 - 0 1 Capallera Guirado Isaac 21
10 15 Arrabal Quetglas Miquel 1 1 - 0 1 Nuñez Colomé David 24
11 27 Subiranas Herrera Ot 1 0 - 1 1 Cruañas Verdú Quim 17
12 29 Font Girones Ferran ½ 0 - 1 1 Nuñez Colome Xavier 23
13 4 Llos Casdella Arnau 3 ½ - - 0 -  
14 11 Gala Martinez Raul 3 ½ - - 0 -  
15 18 Gala Martinez Victor 1 ½ - - 0 -  
16 25 Regincos Oliva Laura 2 ½ - - 0 -  
17 26 Serra Canals Oriol 1 ½ - - 0 -  

Tornar cap a dalt

Resultats Ronda 6

Bo.SNo.NamePtsRes.PtsNameSNo.
1 6 Toste Nieto Alexandre 4 0 - 1 4 Triadu Cassa Jordi 2
2 7 Vinardell Cruañas Sergi 4 0 - 1 4 Baig Falgueras Marc 3
3 10 Pinsach Gelabert Alexandre 1 - 0 3 Fanals Mola Eloi 12
4 5 Martorell Toledano Enric 3 0 - 1 3 Morales Paytuvi Frederic 8
5 14 Cano Egea Gerard 3 ½ - ½ 3 Cano Egea Joan Manel 19
6 1 Sanchez Urpi Oriol 3 1 - 0 Pérez Granes Marc 16
7 22 Gallegos Saliner Josep M. 1 - 0 Vilanova Olmedo Ignasi 28
8 13 Sanchez Urpi Xavier 2 1 - 0 2 Nuñez Colome Xavier 23
9 17 Cruañas Verdú Quim 2 1 - 0 2 Arrabal Quetglas Miquel 15
10 20 Capallera Guirado Ferran 2 0 - 1 Morales Paytuvi Daniel 9
11 24 Nuñez Colomé David 1 ½ - ½ 1 Subiranas Herrera Ot 27
12 21 Capallera Guirado Isaac 1 0 - 1 ½ Font Girones Ferran 29
13 4 Llos Casdella Arnau ½ - - 0 -  
14 11 Gala Martinez Raul ½ - - 0 -  
15 18 Gala Martinez Victor ½ - - 0 -  
16 25 Regincos Oliva Laura ½ - - 0 -  
17 26 Serra Canals Oriol ½ - - 0 -  

Tornar cap a dalt

Resultats Ronda 7

Bo.SNo.NamePtsRes.PtsNameSNo.
1 2 Triadu Cassa Jordi 5 1 - 0 5 Baig Falgueras Marc 3
2 4 Llos Casdella Arnau 4 1 - 0 Pinsach Gelabert Alexandre 10
3 7 Vinardell Cruañas Sergi 4 0 - 1 4 Sanchez Urpi Oriol 1
4 8 Morales Paytuvi Frederic 4 0 - 1 4 Toste Nieto Alexandre 6
5 19 Cano Egea Joan Manel 1 - 0 Gallegos Saliner Josep M. 22
6 14 Cano Egea Gerard ½ - ½ 3 Martorell Toledano Enric 5
7 12 Fanals Mola Eloi 3 0 - 1 3 Sanchez Urpi Xavier 13
8 28 Vilanova Olmedo Ignasi 1 - 0 3 Cruañas Verdú Quim 17
9 9 Morales Paytuvi Daniel 1 - 0 2 Arrabal Quetglas Miquel 15
10 23 Nuñez Colome Xavier 2 1 - 0 2 Serra Canals Oriol 26
11 29 Font Girones Ferran 0 - 1 Nuñez Colomé David 24

Tornar cap a dalt

Resultats Ronda 8

Bo.SNo.NamePtsRes.PtsNameSNo.
1 1 Sanchez Urpi Oriol 5 ½ - ½ 6 Triadu Cassa Jordi 2
2 3 Baig Falgueras Marc 5 0 - 1 5 Toste Nieto Alexandre 6
3 19 Cano Egea Joan Manel 0 - 1 5 Llos Casdella Arnau 4
4 10 Pinsach Gelabert Alexandre 1 - 0 4 Cano Egea Gerard 14
5 13 Sanchez Urpi Xavier 4 0 - 1 4 Vinardell Cruañas Sergi 7
6 9 Morales Paytuvi Daniel 0 - 1 4 Morales Paytuvi Frederic 8
7 5 Martorell Toledano Enric ½ - ½ Vilanova Olmedo Ignasi 28
8 22 Gallegos Saliner Josep M. 1 - 0 3 Nuñez Colome Xavier 23
9 17 Cruañas Verdú Quim 3 1 - 0 3 Fanals Mola Eloi 12
10 26 Serra Canals Oriol 2 1 - 0 Nuñez Colomé David 24
  15 Arrabal Quetglas Miquel 2 1 - -   Bye  

Tornar cap a dalt

Classificació Final

RankSNo.NameRtgFEDClubPtsBH.
1 2 Triadu Cassa Jordi 1890 CAT C.E.Olot 37
2 6 Toste Nieto Alexandre 1848 CAT C.E.Figueres 6 39
3 4 Llos Casdella Arnau 1867 CAT C.E.Montgri 6 34½
4 1 Sanchez Urpi Oriol 1947 CAT Sant Sadurni 39
5 10 Pinsach Gelabert Alexandre 1773 CAT C.E.Figueres 33
6 3 Baig Falgueras Marc 1872 CAT Gerunda 5 42½
7 7 Vinardell Cruañas Sergi 1836 CAT C.E.Olot 5 40
8 8 Morales Paytuvi Frederic 1827 CAT C.E.Palafrugell 5 36½
9 19 Cano Egea Joan Manel 1708 CAT Santa Eugenia 32½
10 22 Gallegos Saliner Josep M. 1700 CAT C.E.Figueres 29
11 5 Martorell Toledano Enric 1863 CAT C.E.Figueres 4 36½
12 14 Cano Egea Gerard 1742 CAT Santa Eugenia 4 36
13 11 Gala Martinez Raul 1760 CAT C.E.Santa Eugenia 4 33½
14 13 Sanchez Urpi Xavier 1749 CAT Sant Sadurni 4 32½
15 17 Cruañas Verdú Quim 1718 CAT C.E.Figueres 4 32
16 28 Vilanova Olmedo Ignasi 1700 CAT C.E.Figueres 4 31½
17 9 Morales Paytuvi Daniel 1820 CAT C.E.Palafrugell 32
18 15 Arrabal Quetglas Miquel 1735 CAT C.E.Figueres 3 31½
19 12 Fanals Mola Eloi 1753 CAT Gerunda 3 30
20 25 Regincos Oliva Laura 1700 CAT C.E.Montgri 3 30
21 23 Nuñez Colome Xavier 1700 CAT C.E.Figueres 3 28½
22 26 Serra Canals Oriol 1700 CAT C.E.Figueres 3 25
23 16 Pérez Granes Marc 1722 CAT C.E.Figueres 35
24 24 Nuñez Colomé David 1700 CAT C.E.Figueres 27½
25 18 Gala Martinez Victor 1715 CAT C.E.Santa Eugenia 2 32
26 20 Capallera Guirado Ferran 1700 CAT C.E.Figueres 2 27½
27 27 Subiranas Herrera Ot 1700 CAT C.E.Figueres 29
28 29 Font Girones Ferran 1700 CAT C.E.Montgri 26
29 21 Capallera Guirado Isaac 1700 CAT C.E.Figueres 1 29½

Tornar cap a dalt

Llegir 1504 vegades