user_mobilelogo

Campionat Juvenil Montgrí 2013

Valorar aquest article
(0 vots)

VII Campionat Juvenil Montgrí 2013

  • Data: 11 de maig del 2013
  • Rondes: 5
  • Ritme de joc: 15 minuts a finish
  • Hora d'inici: 15h30
  • Local de joc: Casa Pastors (c/Major, 31 de torroella de Montgrí)
  • Trofeus: 3 primers classificats i medalles per a tothom

 

torneig escacs juvenil montgri

torneig escacs juvenil montgri

 

 

Clasificació Final

Núm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Nom
Marc Juanola
Arnau Puig
Adrià Verdaguer
Nicolás Garcia
Aleix Costa
Joan Mera
Damian Granados
París Lloret
Oriol Vert
Coco Guàrdia
Arnau Gusó
Robert Luna
Judit Estanyol
Martí Vert
Agell Joel
Narcís Planelles
Carles Colom
Thomas Lardeux
Andreu Saburit
Anna Juanola
Ot Mera
Joan Bonany
Josep Font
Pts
5
4
3½
3
3
3
3
3
2½
2½
2
2
2
2
 
1
1
BUC
13½
16
16
14½
16
15½
14½
14
13½
13½
12
11½
9½
11
11
10½
12
11½ 
11
10
13½

 

Ronda 1
 
1
2
3
4
5
6
7
8
 9
 
Nom
 Agell Joel
 Juanola Marc
 Aleix Costa
 Lloret París
 Font Josep
 Puig Arnau
 Granados Damian
 Verdaguer Adrià
 Gusó Arnau
 
Pts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
 
Res.
½  -  ½
1  -  0
1  -  0
1  -  0
0  -  1
1  -  0
1  -  0
1  -  0
0  -  1
 
Pts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
 
Nom
Juanola Anna 
Bonany Joan 
Lardeux Thomas 
Estanyol Judit 
Planelles Narcís 
Garcia Nicolás 
Saburit Andreu 
Guàrdia Coco 
Mera Joan 

 

Ronda 2
 
1
2
3
4
5
6
7
8
 9
10
11
12
 
Nom
 Planelles Narcís
 Puig Arnau
 Verdaguer Adrià
 Mera Joan
 Bonany Joan
 Juanola Anna
 Estanyol Judit
 Garcia Nicolás
 Guàrdia Coco
 Lardeux Thomas
 Saburit Andreu
 Carles Colom
 
Pts
1
1
1
1
0
½
0
0
0
0
0
0
 
Res.
0  -  1
1  -  0
0  -  1
1  -  0
½  -  ½
1  -  0
0  -  1
1  -  0
½  -  ½
0  -  1
0  -  1
1
 
Pts
1
1
1
1
½
0
0
0
0
0
0
 
 
Nom
Aleix Costa
Granados Damian
Juanola Marc
Lloret París 
Agell Joel 
Font Josep 
Gusó Arnau 
Mera Ot 
Luna Robert 
Vert Oriol 
Vert Martí 
Descansa 

 

Ronda 3
 
1
2
3
4
5
6
7
8
 9
10
11
12
 
Nom
 Costa Aleix
 Juanola Marc
 Granados Damian
 Agell Joel
 Gusó Arnau
 Lloret París
 Vert Oriol
 Vert Martí
 Luna Robert
 Mera Ot 
 Font Josep 
 Saburit Andreu 
 
Pts
2
2
1
1
1
1
1
1
½
0
0
0
 
Res.
1  -  0
1  -  0
1  -  0
0  -  1
0  -  1
1  -  0
1  -  0
0  -  1
1  -  0
0  -  1
0  -  1
1
 
Pts
2
2
1½
1
1
1
1
½
½
0
0
 
 
Nom
Puig Arnau 
Mera Joan 
Juanola Anna 
Verdaguer Adrià
Garcia Nicolás 
Colom Carles 
Planelles Narcís 
Guàrdia Coco 
Bonany Joan 
Estanyol Judit 
Lardeux Thomas 
Descansa 

 

Ronda 4
 
1
2
3
4
5
6
7
8
 9
10
11
12
 
Nom
 Juanola Marc
 Garcia Nicolás
 Mera Joan
 Puig Arnau
 Guàrdia Coco
 Juanola Anna
 Colom Carles
 Estanyol Judit
 Lardeux Thomas
 Planelles Narcís
 Bonany Joan
 Font Josep
 
Pts
3
2
2
2
1
1
1
1
½
0
 
Res.
1  -  0
½  -  ½
0  -  1
1  -  0
0  -  1
0  -  1
0  -  1
½  -  ½
½  -  ½
0  -  1
½  -  ½
1
 
Pts
3
2
2
2
2
1
1
1
1
0
 
 
Nom
Costa Aleix
Verdaguer Adrià
Granados Damian
Lloret París
Vert Oriol
Luna Robert
Agell Joel
Saburit Andreu
Gusó Arnau
Vert Martí
Mera Ot
 

 

Ronda 5
 
1
2
3
4
5
6
7
8
 9
10
11
12
 
Nom
 Granados Damian
 Vert  Oriol
 Costa Aleix
 Luna Robert
 Agell Joel
 Vert Martí
 Lardeux Thomas
 Saburit Andreu
 Gusó Arnau
 Planelles Narcís
 Colom Carles
 Mera Ot
 
Pts
3
3
3
2
2
1
1
½
 
Res.
0  -  1
0  -  1
0  -  1
0  -  1
0  -  1
0  -  1
0  -  1
0  -  1
1  -  0
1  -  0
1  -  0
1
 
Pts
4
3
2
2
1
1
 
 
Nom
Juanola Marc
Puig Arnau
Garcia Nicolás
Verdaguer Adrià
Mera Joan
Lloret París
Estanyol Judit
Guàrdia Coco
Juanola Anna
Bonany Joan
Font Josep
Descansa
Llegir 2540 vegades