user_mobilelogo

Classificació i resultats Categoria Sub12 "IX Campionat Juvenil Montgrí 2015"

Valorar aquest article
(0 vots)

Classificació i resultats Categoria Sub12

En el chess-results es pot consultar tots els detalls del torneig.

Classificació

Ordre
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Nom
Salvatella Blanch Jan
Vila Prada Jordi
Almendros Gonalez Núria
Alvarez Arnaiz Nel
Danés Brunsó Roger
García Merchán Nicolás Joaquin
Elizalde Fusaro David
Ojea Díaz Izan
Anglada Trias Aniol
Caldas Ferres Eudald
Boldo Rivera Pau
Farré i Benseny Miquel
Vasilev Teofilov Iliyan
Mera Fernàndez Joan
Costa Julià Aleix
Danés Brunsó Genís
Carreras Puig Niol
Trias Villalonga Xènia
Elo
1814
1426
1649
1452
1698
1695
1700
1200
1448
1689
1463
1692
1696
1700
1721
1685
1200
1200
Equip/Escola
Gerunda, C.E.
Dotze castells C.E.
Figueres C.E.
Peralada Club D'Escacs
Montgrí, C.E.
Montgrí, C.E.
Figueres C.E.
Club Escacs Palafrugell
Montgrí, C.E.
Peralada Club D'escacs
Dotze Castells, C. E
Sant Gregori C.E.
Alt Empordà, C. E
Montgrí, C.E.
Montgrí, C.E.
Montgrí, C.E.
Escola Sant Jordi D'esvalls
Club Escacs Palafrugell
Punts
5,5
5
4,5
4
4
3
3
3
3
3
3
3
3
2
2
2
1
0
Des 1
116,5
127
125,5
124,5
123,5
117
114
110
107
101
100,5
96
91,5
105,5
98,5
97
103
86
Des 2
20,5
16
15,5
11
15
11
9
8
12
12
15
9
10
8
9
5
3
0

 

Resultats de les 6 rondes:

Ronda 1

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Nom
Danés Brunsó Genís
Costa Julià Aleix
Boldo Rivera Pau
Mera Fernàndez Joan
Anglada Trias Aniol
Vasilev Teofilov Iliyan
Carreras Puig Nil
Farré i Benseny Miquel
Trias Villalonga Xènia
Pts.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Resultat
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
Pts.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nom
Salvatella Blanch Jan
Almendros Gonalez Núria
Elizalde Fusaro David
Alvarez Arnaiz Nel
Danés Brunsó Roger
Vila Prada Jordi
García Merchán Nicolás Joaquin
Ojea Díaz Izan
Caldas Ferres Eudald

 

Ronda 2

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Nom
Salvatella Blanch Jan
Caldas Ferres Eudald
Danés Brunsó Roger
García Merchán Nicolás Joaquin
Vila Prada Jordi
Elizalde Fusaro David
Carreras Puig Nil
Ojea Díaz Izan
Alvarez Arnaiz Nel
Pts.
1
1
1
1
1
0
0
0
0
Resultat
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
Pts.
1
1
1
1
0
0
0
0
0
Nom
Farré i Benseny Miquel
Mera Fernàndez Joan
Almendros Gonalez Núria
Boldo Rivera Pau
Costa Julià Aleix
Anglada Trias Aniol
Vasilev Teofilov Iliyan
Danés Brunsó Genís
Trias Villalonga Xènia

 

Ronda 3

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Nom
Caldas Ferres Eudald
Boldo Rivera Pau
Costa Julià Aleix
Almendros Gonalez Núria
Vasilev Teofilov Iliyan
Anglada Trias Aniol
Farré i Benseny Miquel
Trias Villalonga Xènia
Danés Brunsó Genís
Pts.
2
2
1
1
1
1
1
0
0
Resultat
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
Pts.
2
2
1
1
1
1
1
0
0
Nom
Salvatella Blanch Jan
Danés Brunsó Roger
Alvarez Arnaiz Nel
Mera Fernàndez Joan
Ojea Díaz Izan
García Merchán Nicolás Joaquin
Vila Prada Jordi
Elizalde Fusaro David
Carreras Puig Nil

 

Ronda 4

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Nom
Salvatella Blanch Jan
Danés Brunsó Roger
Almendros Gonalez Núria
Vila Prada Jordi
Mera Fernàndez Joan
Elizalde Fusaro David
García Merchán Nicolás Joaquin
Alvarez Arnaiz Nel
Carreras Puig Nil
Pts.
3
2
2
2
1
1
1
1
0
Resultat
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
Pts.
3
2
2
2
2
1
1
1
0
Nom
Boldo Rivera Pau
Costa Julià Aleix
Vasilev Teofilov Iliyan
Caldas Ferres Eudald
Anglada Trias Aniol
Danés Brunsó Genís
Ojea Díaz Izan
Farré i Benseny Miquel
Trias Villalonga Xènia

 

Ronda 5

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Nom
Danés Brunsó Roger
Anglada Trias Aniol
Boldo Rivera Pau
Costa Julià Aleix
Caldas Ferres Eudald
Vasilev Teofilov Iliyan
Danés Brunsó Genís
Farré i Benseny Miquel
Ojea Díaz Izan
Pts.
3
3
3
2
2
2
1
1
1
Resultat
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
Pts.
4
3
3
2
2
2
1
1
0
Nom
Salvatella Blanch Jan
Almendros Gonalez Núria
Vila Prada Jordi
García Merchán Nicolás Joaquin
Elizalde Fusaro David
Alvarez Arnaiz Nel
Mera Fernàndez Joan
Carreras Puig Nil
Trias Villalonga Xènia

 

Ronda 6

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Nom
Salvatella Blanch Jan
Alvarez Arnaiz Nel
Elizalde Fusaro David
Vila Prada Jordi
García Merchán Nicolás Joaquin
Ojea Díaz Izan
Mera Fernàndez Joan
Carreras Puig Nil
Trias Villalonga Xènia
Pts.
5
3
3
4
3
2
2
1
0
Resultat
½ - ½
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
Pts.
4
3
3
3
2
2
2
2
1
Nom
Almendros Gonalez Núria
Boldo Rivera Pau
Danés Brunsó Roger
Anglada Trias Aniol
Vasilev Teofilov Iliyan
Costa Julià Aleix
Farré i Benseny Miquel
Caldas Ferres Eudald
Danés Brunsó Genís
Llegir 676 vegades