user_mobilelogo

Classificació i resultats Categoria Sub8 "IX Campionat Juvenil Montgrí 2015"

Valorar aquest article
(0 vots)

Classificació i resultats Categoria Sub8

En el chess-results es pot consultar tots els detalls del torneig.

Classificació

Ordre
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Nom
Gasull Batiste Aran
Moles Benali Joan
Sanllehí Vico Albert
Consalvo Nicolas
Carballo Prat Alex
Salvatella Blanch Martina
Campos Hernandez Guillem
Fernandez Fyropyatova Daniel
Jacomet Rodriguez Josep María
Crespo Romero Lluc
Compte Auge Lluís
López Saavedra Adrià
Vila i Bague Arnau
Blasi Cornella Aleix
Carreras Puig Biel
Subirà Puiggros Azael
Ribas Patiño Genís
Caldas Ferres Oriol
Parnau Marc
Morales Pairet Aleix
Rubau Brugat Joan
Nicolau Gómez Joel
Elo
1363
1720
1699
1706
1200
1359
1704
1368
1696
1696
1662
1300
1697
1297
1200
1200
1200
1673
1200
1200
1200
1200
Equip/Ciutat
Tres Peons C. E
Santa Eugenia Escacs
Alt Emporda, Club D'escacs
Figueres C.E.
Alt Emporda, Club D'escacs
Gerunda, C.E.
Alt Emporda, Club D'escacs
Club Escacs Gerunda
Santa Eugenia C.E
Figueres C. E.
Figueres C.E
Figueres C.E.
Montgrí, C. E
Figueres C.E.
Escola Sant Jordi Desvalls
Escola Guillem Montgrí
Escola Sant Gabriel
Peralada Club D'escacs
Escola Sant Jordi D'esvalls
Escola Sant Jordi Desvalls
Escola Sant Gabriel
Escola Sant Gabriel
Punts
5,5
5,5
5
4
4
4
3
3
3
3
3
3
3
3
2,5
2
2
2
2
1,5
1,5
0,5
Des 1
132
129
115,5
124
124
116,5
120,5
119,5
114,5
110
109
109
108,5
103
90,5
102
99,5
93
86,5
97,5
89
83
Des 2
20
20
16
17
13
13
13
12
12
11
11
9
11
10
6,5
7
4,5
4
7,5
6
6,5
1

 

Resultats de les 6 rondes:

Ronda 1

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Nom
Moles Benali Joan
López Saavedra Adrià
Campos Hernandez Guillem
Carballo Prat Alex
Vila i Bague Arnau
Morales Pairet Aleix
Jacomet Rodriguez Josep María
Parnau Marc
Compte Auge Lluís
Rubau Brugat Joan
Gasull Batiste Aran
Pts.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Resultat
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
Pts.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nom
Salvatella Blanch Martina
Consalvo Nicolas
Blasi Cornella Aleix
Sanllehí Vico Albert
Carreras Puig Biel
Crespo Romero Lluc
Nicolau Gómez Joel
Caldas Ferres Oriol
Ribas Patiño Genís
Fernandez Fyropyatova Daniel
Subirà Puiggros Azael

 

Ronda 2

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Nom
Crespo Romero Lluc
Consalvo Nicolas
Compte Auge Lluís
Sanllehí Vico Albert
Fernandez Fyropyatova Daniel
Salvatella Blanch Martina
Caldas Ferres Oriol
Nicolau Gómez Joel
Blasi Cornella Aleix
Subirà Puiggros Azael
Carreras Puig Biel
Pts.
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
Resultat
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
½ - ½
Pts.
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
Nom
Moles Benali Joan
Jacomet Rodriguez Josep María
Campos Hernandez Guillem
Gasull Batiste Aran
Vila i Bague Arnau
Parnau Marc
Morales Pairet Aleix
López Saavedra Adrià
Ribas Patiño Genís
Carballo Prat Alex
Rubau Brugat Joan

 

Ronda 3

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Nom
Moles Benali Joan
Campos Hernandez Guillem
Gasull Batiste Aran
López Saavedra Adrià
Carballo Prat Alex
Jacomet Rodriguez Josep María
Parnau Marc
Morales Pairet Aleix
Caldas Ferres Oriol
Rubau Brugat Joan
Ribas Patiño Genís
Pts.
2
2
2
1
1
1
1
1
0
½
0
Resultat
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
½ - ½
1 - 0
0 - 1
Pts.
2
2
1
1
1
1
1
1
½
0
0
Nom
Fernandez Fyropyatova Daniel
Consalvo Nicolas
Vila i Bague Arnau
Sanllehí Vico Albert
Crespo Romero Lluc
Blasi Cornella Aleix
Compte Auge Lluís
Salvatella Blanch Martina
Carreras Puig Biel
Nicolau Gómez Joel
Subirà Puiggros Azael

 

Ronda 4

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Nom
Consalvo Nicolas
Campos Hernandez Guillem
Sanllehí Vico Albert
Salvatella Blanch Martina
Fernandez Fyropyatova Daniel
Crespo Romero Lluc
Vila i Bague Arnau
Carreras Puig Biel
Blasi Cornella Aleix
Subirà Puiggros Azael
Nicolau Gómez Joel
Pts.
3
2
2
2
2
1
1
1
1
1
0
Resultat
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
Pts.
3
3
2
2
2
1
1
1
½
0
Nom
Gasull Batiste Aran
Moles Benali Joan
Compte Auge Lluís
Jacomet Rodriguez Josep María
Carballo Prat Alex
Rubau Brugat Joan
Morales Pairet Aleix
López Saavedra Adrià
Parnau Marc
Caldas Ferres Oriol
Ribas Patiño Genís

 

Ronda 5

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Nom
Moles Benali Joan
Carballo Prat Alex
Salvatella Blanch Martina
Fernandez Fyropyatova Daniel
Compte Auge Lluís
López Saavedra Adrià
Jacomet Rodriguez Josep María
Rubau Brugat Joan
Parnau Marc
Ribas Patiño Genís
Caldas Ferres Oriol
Pts.
4
3
3
2
2
2
2
1
1
½
Resultat
½ - ½
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
½ - ½
½ - ½
½ - ½
Pts.
4
3
3
2
2
2
2
2
1
1
0
Nom
Gasull Batiste Aran
Consalvo Nicolas
Sanllehí Vico Albert
Campos Hernandez Guillem
Vila i Bague Arnau
Crespo Romero Lluc
Subirà Puiggros Azael
Blasi Cornella Aleix
Carreras Puig Biel
Morales Pairet Aleix
Nicolau Gómez Joel

 

Ronda 6

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Nom
Consalvo Nicolas
Gasull Batiste Aran
Sanllehí Vico Albert
Vila i Bague Arnau
Crespo Romero Lluc
Blasi Cornella Aleix
Subirà Puiggros Azael
Morales Pairet Aleix
Ribas Patiño Genís
Rubau Brugat Joan
Carreras Puig Biel
Pts.
4
4
3
3
3
2
Resultat
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
½ - ½
0 - 1
1 - 0
Pts.
3
3
3
3
2
2
2
1
½
Nom
Moles Benali Joan
Campos Hernandez Guillem
Jacomet Rodriguez Josep María
Carballo Prat Alex
Salvatella Blanch Martina
Compte Auge Lluís
Fernandez Fyropyatova Daniel
López Saavedra Adrià
Parnau Marc
Caldas Ferres Oriol
Nicolau Gómez Joel
Llegir 751 vegades