user_mobilelogo

Classificació i resultats Categoria Sub14 "XI Campionat Juvenil Montgrí 2017"

Valorar aquest article
(0 vots)

Classificació i resultats XI Torneig Montgrí

En el chess-results es pot consultar tots els detalls del torneig.

Classificació

Ordre
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Nom
Anglada Trias Aniol
Bañeras Gonzalez Pol
Ros Grau Biel
Bañeras Gonzalez Joel
Ortinez Goksadze Nicolas
Torró Palet Eudald
Romero Issac
Parnau Marc
Camps I Navarrete Arnau
Deusedes Marc
Guerra Lluc
Macià Roc
Peral Nil
Camps Pau
Peral Jan
Guerra Roger
Pts.
5
4
4
3
3
3
3
2,5
2
2
2
2
1,5
1,5
1
0,5
Des1
13,5
17,5
14
16
14
13
11
13,5
14
13
10
9,5
11,5
11
8,5
10
Des2
7,5
10
8
9
8
7,5
6,5
7,5
8,5
7,5
6
6
6,5
7
5,5
6
Des3
13,5
12,5
10
7
7
6
4
3,75
2
1,5
2,5
2
3,25
2,5
1
0,5

 

Resultats de les 5 rondes:

Ronda 1

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
Nom
Parnau Marc
Bañeras Gonzalez Pol
Guerra Lluc
Camps I Navarrete Arnau
Peral Jan
Macià Roc
Romero Issac
Torró Palet Eudald
Resultat
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
Nom
Anglada Trias Aniol
Ros Grau Biel
Bañeras Gonzalez Joel
Guerra Roger
Deusedes Marc
Peral Nil
Ortinez Goksadze Nicolas
Camps Pau

 

Ronda 2

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
Nom
Anglada Trias Aniol
Ortinez Goksadze Nicolas
Bañeras Gonzalez Joel
Peral Nil
Guerra Roger
Peral Jan
Ros Grau Biel
Camps Pau
Resultat
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
Nom
Deusedes Marc
Bañeras Gonzalez Pol
Torró Palet Eudald
Camps I Navarrete Arnau
Macià Roc
Parnau Marc
Romero Issac
Guerra Lluc

 

Ronda 3

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
Nom
Camps I Navarrete Arnau
Bañeras Gonzalez Pol
Deusedes Marc
Macià Roc
Torró Palet Eudald
Parnau Marc
Guerra Lluc
Romero Issac
Resultat
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
½ - ½
1 - 0
1 - 0
Nom
Anglada Trias Aniol
Bañeras Gonzalez Joel
Ros Grau Biel
Camps Pau
Ortinez Goksadze Nicolas
Peral Nil
Peral Jan
Guerra Roger

 

Ronda 4

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
Nom
Anglada Trias Aniol
Bañeras Gonzalez Joel
Ros Grau Biel
Peral Nil
Deusedes Marc
Ortinez Goksadze Nicolas
Camps Pau
Guerra Roger
Resultat
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
½ - ½
Nom
Bañeras Gonzalez Pol
Macià Roc
Camps I Navarrete Arnau
Torró Palet Eudald
Parnau Marc
Guerra Lluc
Romero Issac
Peral Jan

 

Ronda 5

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
Nom
Bañeras Gonzalez Joel
Torró Palet Eudald
Bañeras Gonzalez Pol
Camps I Navarrete Arnau
Macià Roc
Guerra Lluc
Guerra Roger
Peral Jan
Resultat
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
½ - ½
Nom
Anglada Trias Aniol
Ros Grau Biel
Parnau Marc
Ortinez Goksadze Nicolas
Romero Issac
Peral Nil
Deusedes Marc
Camps Pau
Llegir 225 vegades