user_mobilelogo

Campionat per equips sub-12 2013

Valorar aquest article
(0 vots)

Categoria Sub-12 Girona Nord

rondalocalresultatvisitant
Jornada 1 (17/02/2013) Montgrí A
2 2 Montgrí B
Jornada 1 (17/02/2013) Figueres 4 0 Olot
Jornada 2 (17/02/2013) Montgrí A 2 2 Olot
Jornada 2 (17/02/2013) Montgrí B
0 4 Figueres
Jornada 3 (17/02/2013) Figueres 4 0 Montgrí A
Jornada 3 (17/02/2013) Olot 3 1 Montgrí B
Jornada 4 (24/02/2013) Montgrí A 0 4 Banyoles A
Jornada 4 (24/02/2013) Montgrí B 1 3 Banyoles B
Jornada 5 (24/02/2013) Banyoles B 3 1 Montgrí A
Jornada 5 (24/02/2013) Banyoles A 4 0 Montgrí B
Jornada 6 (03/03/2013) Gerunda A 4 0 Montgrí B
Jornada 6 (03/03/2013) Gerunda D 2.5 1.5 Montgrí A
Jornada 7 (03/03/2013) Montgrí A 0 4 Gerunda A
Jornada 7 (03/03/2013) Montgrí B 2 2 Gerunda D
Jornada 8 (10/03/2013) Montgrí A 4 0 Gerunda C
Jornada 8 (10/03/2013) Montgrí B 4 0 Gerunda B
Jornada 9 (10/03/2013) Gerunda B 0 4 Montgrí A
Jornada 9 (10/03/2013) Gerunda C 0 4 Montgrí B
Jornada 10 (17/03/2013) Santa Eugènia 1.5 2.5 Montgrí B
Jornada 10 (17/03/2013) Salt i Girona 0 4 Montgrí A
Jornada 11 (17/03/2013) Montgrí A 2 2 Santa Eugènia 
Jornada 11 (17/03/2013) Montgrí B
4 0 Salt i Girona

Nota: Els resultats complets dels equips participants a aquesta categoria ho podeu consultar en el següent enllaç: chess-results.com

 

Classificació Sub-12 Girona Nord

Ordre Equip 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  Des 1   Des 2   Des 3 
1 Banyoles A  *  3 3 3 4 4 4 4 4 4 39.0 22 0
2 Gerunda A  *  3 4 3 4 3 4 4 3 3 4 36.5 20 0
3 Figueres 1 1  *  2 4 4 4 4 4 3 4 4 35.0 17 0
4 Banyoles B 1 0 2  *  0 3 2 3 3 2 4 23.5 13 0
5 Olot 1 1 0 4  *  2 2 1 2 3 3 4 23.0 13 0
6 Montgri B 0 0 0 1 0  *  2 4 4 4 19.0 10 1
7 Gerunda D ½ 1 0 2 2 2  *  1 2 19.0 10 1
8 Montgri A 0 0 0 1 1  *  2 4 4 4 19.0 9 0
9 Santa Eugenia 0 0 0 1 2 3 2  *  3 3 2 17.5 10 0
10 Gerunda B 0 1 1 2 1 0 2 0 1  *  3 13.5 6 0
11 Gerunda C 0 1 0 ½ 0 0 0 1  *  2 7.5 1 0
12 Salt i Girona 0 0 0 0 0 0 ½ 0 0 1 2  *  3.5 1 0

 

Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda

Montgri A (Elo mitjà:1706, Des 1: 19 / Des 2: 9)
T.   Nom Elo FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. Partides Elo mitjà
1   Lloveras Callol Silvia 1700 CAT 0 1 0               0 1.0 4 1706
2   Mera Fernandez Joan 1725 CAT ½ 0     - ½ 0 + +     3.0 7 1730
3   Costa Julia Aleix 1700 CAT 1   0 1 0 1 0 + + + 1 7.0 10 1710
4   Granados Melekhov Damian 1700 CAT     0               1 1.0 2 1700
5   Garcia Merchan Nicolas Joaquin 1700 CAT     0               0 0.0 2 1700
6   Coves Ventura Guillem 1700 CAT       0       + + +   3.0 4 1700
7   Weitzmann Eloy 1700 CAT       0 0 0 0 + + +   3.0 7 1700
8   Estanyol Barnes Judit 1700 CAT       0 0             0.0 2 1700
9   Buida 1 Taula 1700 CAT - -       - -         0.0 4 0
10   Buida 2 Taula 1700 CAT   -                   0.0 1 0
11   Ribas Torras Aleix 1700 CAT                   +   1.0 1 0

 

Montgri B (Elo mitjà:1706, Des 1: 19 / Des 2: 10)
T.   Nom Elo FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. Partides Elo mitjà
1   Granados Melekhov Damian 1700 CAT 1 0   0 0 0 1 + + 0   4.0 9 1723
2   Garcia Merchan Nicolas Joaquin 1700 CAT ½ 0   0 1 0 1 + + ½   5.0 9 1704
3   Estanyol Barnes Judit 1700 CAT 0 0 0         + +     2.0 5 1710
4   Costa Julia Aleix 1700 CAT   0                   0.0 1 1723
5   Mera Fernandez Joan 1725 CAT     0             1 + 2.0 3 1700
6   Lloveras Callol Silvia 1700 CAT       0 0 0 0 + + 1   3.0 7 1710
7   Buida 1 Taula 1700 CAT -   - - - - -         0.0 6 0
8   Buida 2 Taula 1700 CAT     -                 0.0 1 0
9   Coves Ventura Guillem 1700 CAT                     + 1.0 1 0
10   Ribas Torras Aleix 1700 CAT                     + 1.0 1 0
11   Weitzmann Eloy 1700 CAT                     + 1.0 1 0
Llegir 2544 vegades