user_mobilelogo

Campionat per equips sub-12 2015

Valorar aquest article
(0 vots)

Categoria Sub-12 comarques de Girona

rondalocalresultatvisitant
Jornada 1 (21/02/2015)  Montgrí 0.5 3.5  Gerunda G
Jornada 1 (21/02/2015)  Santa Eugènia G 1 3  Montgrí
Jornada 2 (28/02/2015)  Montgrí 2 2  Alt Empordà C
Jornada 2 (28/02/2015)  Figueres F 3 1  Montgrí
Jornada 3 (7/03/2015)  Montgrí 3 1  Olot I
Jornada 3 (7/03/2015)  Peralada C 2 2  Montgrí
Jornada 4 (14/03/2015)  Peralada C 4 0  Montgrí
Jornada 4 (14/03/2015)  Montgrí 3 1  Gerunda H
Jornada 4 (14/03/2015)  Alt Empordà C 1 3  Montgrí

Nota: Els resultats complets dels equips participants a aquesta categoria ho podeu consultar en el següent enllaç: chess-results.com

 

A continuació els resultats globals de l'equips:

Classificació final després de les 6 rondes prèvies

Ordre

Núm. Ini.

Equip

Partides

  + 

  = 

  - 

 Des 1 

 Des 2 

 Des 3 

1

3

Santa Eugènia F

6

4

2

0

10

16.5

0

2

4

Peralada B

6

4

1

1

9

17.5

0

3

9

Alt Empordà B

6

4

1

1

9

17.0

0

4

2

Banyoles D

6

3

2

1

8

17.0

0

5

6

Cassà C

6

3

2

1

8

15.0

0

6

8

Sant Gregori B

6

3

1

2

7

15.5

0

7

1

Gerunda G

6

2

3

1

7

13.5

0

8

14

Figueres F

6

3

1

2

7

13.5

0

9

5

Peralada C

6

3

1

2

7

12.0

0

10

15

Alt Empordà C

6

2

2

2

6

12.0

0

11

10

Gerunda H

6

2

2

2

6

11.5

0

12

11

Montgrí A

6

2

2

2

6

11.5

0

13

20

Olot I

6

3

0

3

6

11.0

0

14

21

Santa Eugènia G

6

3

0

3

6

10.0

0

15

7

Olot H

6

1

3

2

5

11.5

0

16

17

Figueres H

6

1

2

3

4

10.5

0

17

12

Guixolenc D

6

1

2

3

4

8.0

0

18

13

Platja d'aro C

6

1

2

3

4

8.0

0

19

18

Gerunda I

6

2

0

4

4

6.5

0

20

16

Figueres G

6

0

3

3

3

8.5

0

21

22

Santa Eugènia H

5

0

3

2

3

8.0

0

22

19

Gerunda J

6

0

3

3

3

7.0

0

 

Play-off pels llocs 9-12

Ordre Equip 1 2 3 4  Des 1 
1 Peralada C  *  4 1 2 4
  Montgrí A 0  *  3 3 4
3 Alt Empordà C 3 1  *  2 3
4 Gerunda H 1 1 2  *  1

 

Ordre de força del Montgrí amb resultats ronda a ronda

I a continuació els resultats individuals dels jugadors:

 

A la fase prèvia (6 rondes)

Montgrí A (Elo mitjà:1708, Capità: 1708 / Des 1: 6 / Des 2: 11.5)
T.   Nom 1 2 3 4 5 6 Pts. Partides Elo mitjà
1   Garcia Merchan Nicolas Joaqui 0 0         0.0 2 1749
2   Danés Brunsó Genís 0 1     1 0 2.0 4 1545
3   Vilà i Bagué Arnau ½ + 0 0     1.5 4 1700
4   Danés Brunsó Roger 0 1     1 1 3.0 4 1652
5   Lloret Comas París     1 0     1.0 2 1556
6   Gusó Bagué Arnau     0 1     1.0 2 1700
7   Costa Julià Aleix     1 0 0 0 1.0 4 1637
8   Anglada Trias Aniol         + 1 2.0 2 1700

 

Play-off pels llocs 9-12

Montgrí A (Elo mitjà:1700, Des 1: 4 / Des 2: 0)
T.   Nom Elo 1 2 3 Pts. Partides Elo mitjà
1   Danés Brunsó Roger 1700 0 1 1 2.0 3 1621
2   Lloret Comas París 1700 0 1   1.0 2 1530
3   Gusó Bagué Arnau 1416 0 + 1 2.0 3 1727
4   Vilà i Bagué Arnau 1700 0   1 1.0 2 1700
5   Danés Brunsó Genís 1700   0 0 0.0 2 1554

 

 

Llegir 1835 vegades