user_mobilelogo

Torneig Juvenil Nadal 2013

Valorar aquest article
(1 Votar)

II Torneig Juvenil Nadal 2013

  • Data: 14 de desembre del 2013
  • Rondes: 5
  • Ritme de joc: 15 minuts a finish
  • Hora d'inici: 15:30
  • Local de joc: Casa Pastors, Torroella de Montgrí
  • Premis:
    • copes pels tres primers classificats
    • copa millor classificat menor de 10 anys
    • medalla per a tothom.

torneig escacs juvenil nadal

torneig escacs juvenil nadal

 

Guardonats

  • 1er Classificat: Adrià Verderguer
  • 2on Classificat: Roger Danés
  • 3er Classificat: Arnau Puig
  • Millor Classificat sub10: Arnau Gusó

Clasificació Final

Posició
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Nom
Verdaguer Adrià
Danés Roger
Puig Arnau
Costa Aleix
Gusó Arnau
Mera Joan
Coves Guillem
Lloveras Sílvia
Rubau Pau
Weitzmenn Eloy
Martínez Genís
Lloret París
Sobirà Caïm
Agell Joel
Alex Roig
Luna Robert
Miás Joel
Font Ferran
Verdaguer Ricard
Bonet Joel
Colom Carles
Perez Jon
Rumanos Marc
Danés Genís
Punts
5
4
4
3
3
3
3
3
3
2
2
2
2
1
½
BUC
15
15
13½
17
16
14½
14
14
12
12
12½
12
11
14
12½
12½
10
12
11½
10½
10
11½

 

Classificació sub10

Posició
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Nom
Danés Roger
Gusó Arnau
Coves Guillem
Rubau Pau
Martínez Genís
Lloret París
Sobirà Caïm
Agell Joel
Roig Alex
Mias Joel
Font Ferran
Verdaguer Ricard
Bonet Joel
Colom Carles
Perez Jon
Danés Genís
Pts
4
3
3
3
2
2
2
½
BUC
15
16
14
12
12½
12
11
12½
12½
10
12
11½
10½
11½

 

Ronda 1

 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Nom
Agell Joel
Martínez Genís
Danés Genís
Miás Joel
Colom Carles
Puig Arnau
Coves Guillem
Rumanos Marc
Gusó Arnau
Verdaguer Adrià
Lloveras Sílvia
Weitzmenn Eloy
Pts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Resultat
0  -  1
1  -  0
0  -  1
0  -  1
1  -  0
0  -  1
1  -  0
0  -  1
1  -  0
1  -  0
1  -  0
1  -  0
Pts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nom
Luna Robert
Bonet Joel
Mera Joan
Danés Roger
Perez Jon
Costa Aleix
Rubau Pau
Font Ferran
Sobirà Caïm
Lloret París
Verdaguer Ricard
Roig Alex

 

Ronda 2

 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Nom
Danés Roger
Luna Robert
Costa Aleix
Mera Joan
Font Ferran
Weitzmenn Eloy
Rubau Pau
Bonet Joel
Sobirà Caïm
Lloret París
Verdaguer Ricard
Perez Jon
Pts
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
Resultat
1  -  0
1  -  0
1  -  0
1  -  0
0  -  1
½  -  ½
1  -  0
0  -  1
1  -  0
½  -  ½
0  -  1
0  -  1
Pts
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
Nom
Lloveras Sílvia
Colom Carles
Martínez Genís
Coves Guillem
Verdaguer Adrià
Gusó Arnau
Agell Joel
Puig Arnau
Danés Genís
Rumanos Marc
Miás Joel
Roig Alex

 

Ronda 3

 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Nom
Luna Robert
Verdaguer Adrià
Gusó Arnau
Colom Carles
Coves Guillem
Miás Joel
Lloveras Sílvia
Martínez Genís
Puig Arnau
Rumanos Marc
Roig Alex
Danés Genís
Pts
2
2
1
1
1
1
1
1
½
1
0
Resultat
0  -  1
1  -  0
1  -  0
½  -  ½
1  -  0
½  -  ½
1  -  0
½  -  ½
1  -  0
0  -  1
½  -  ½
0  -  1
Pts
2
2
2
1
1
1
1
½
0
0
0
Nom
Danés Roger
Costa Aleix
Mera Joan
Weitzmenn Eloy
Perez Jon
Font Ferran
Rubau Pau
Sobirà Caïm
Lloret París
Agell Joel
Bonet Joel
Verdaguer Ricard

 

Ronda 4

 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Nom
Danés Roger
Costa Aleix
Puig Arnau
Mera Joan
Weitzmenn Eloy
Sobirà Caïm
Font Ferran
Perez Jon
Agell Joel
Rubau Pau
Roig Alex
Lloret París
Pts
3
2
2
2
2
1
1
1
½
Resultat
0  -  1
½  -  ½
1  -  0
1  -  0
1  -  0
1  -  0
0  -  1
½  -  ½
½  -  ½
1  -  0
½  -  ½
1  -  0
Pts
3
2
2
2
1
½
½
0
Nom
Verdaguer Adrià
Gusó Arnau
Coves Guillem
Lloveras Sílvia
Luna Robert
Colom Carles
Martínez Genís
Miás Joel
Verdaguer Ricard
Bonet Joel
Rumanos Marc
Danés Genís

 

Ronda 5

 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Nom
Verdaguer Adrià
Danés Roger
Gusó Arnau
Sobirà Caïm
Martínez Genís
Lloveras Sílvia
Luna Robert
Agell Joel
Colom Carles
Verdaguer Ricard
Bonet Joel
Danés Genís
Pts
4
3
3
2
2
½
0
Resultat
1  -  0
1  -  0
0  -  1
0  -  1
0  -  1
1  -  0
0  -  1
1  -  0
0  -  1
½  -  ½
1  -  0
½  -  ½
Pts
3
3
3
2
2
2
1
2
Nom
Mera Joan
Weitzmenn Eloy
Puig Arnau
Costa Aleix
Coves Guillem
Miás Joel
Rubau Pau
Perez Jon
Lloret París
Font Ferran
Rumanos Marc
Roig Alex
Llegir 1623 vegades