user_mobilelogo

XXXI Torneig Social 2009

Valorar aquest article
(0 vots)
  • Dates: 9, 16 i 23 octubre 2009
  • Rondes: 13
  • Ritme de joc: 5 minuts més 6 segons per jugada
  • Hora d'inici: 21h30
  • Local de joc: Can Bou

Participants

SNo.NombreEloNFEDClub
1 Cabello Guzman Francisco 1858 ESP C.E.Montgri
2 Grinyo Llado Josep 1742 ESP C.E.Montgri
3 Fowler John 2110 ESP C.E.Montgri
4 Dalmas Porqueres Joan Albert 1958 ESP C.E.Montgri
5 Camos Ramio Miquel 2091 ESP C.E.Montgri
6 Perez Marco Gabriel 1980 ESP C.E.Montgri
7 Blanco Esquena Ramon 1923 ESP C.E.Montgri
8 Lopez Rodriguez Agusti 1923 ESP C.E.Montgri
9 Llos Casadella Arnau 1928 ESP C.E.Montgri
10 Bosch Quintana Josep 1706 ESP C.E.Montgri
11 Batlle Lloret Francesc 1976 ESP C.E.Montgri
12 Alaball Paguina Marti 1715 ESP C.E.Montgri
13 Clotas Bech Joan 1739 ESP C.E.Montgri

Classificació Final

RankSNo.NombreEloFEDClubPtsSonen
1 3 Fowler John 2110 ESP C.E.Montgri 10½ 55,50
2 6 Perez Marco Gabriel 1980 ESP C.E.Montgri 10 51,25
3 8 Lopez Rodriguez Agusti 1923 ESP C.E.Montgri 10 50,00
4 4 Dalmas Porqueres Joan Albert 1958 ESP C.E.Montgri 33,00
5 9 Llos Casadella Arnau 1928 ESP C.E.Montgri 30,75
6 5 Camos Ramio Miquel 2091 ESP C.E.Montgri 7 33,75
7 7 Blanco Esquena Ramon 1923 ESP C.E.Montgri 22,50
8 1 Cabello Guzman Francisco 1858 ESP C.E.Montgri 18,50
9 2 Grinyo Llado Josep 1742 ESP C.E.Montgri 5 19,00
10 11 Batlle Lloret Francesc 1976 ESP C.E.Montgri 15,25
11 10 Bosch Quintana Josep 1706 ESP C.E.Montgri 3 7,00
12 13 Clotas Bech Joan 1739 ESP C.E.Montgri 1 0,00
13 12 Alaball Paguina Marti 1715 ESP C.E.Montgri 0 0,00

Desenvolupament

Ronda 1

SNo.NombreEloRes.NombreEloSNo.
2 Grinyo Llado Josep 1742 1 - 0 Clotas Bech Joan 1739 13
3 Fowler John 2110 + - - Alaball Paguina Marti 1715 12
4 Dalmas Porqueres Joan Albert 1958 0 - 1 Batlle Lloret Francesc 1976 11
5 Camos Ramio Miquel 2091 ½ - ½ Bosch Quintana Josep 1706 10
6 Perez Marco Gabriel 1980 1 - 0 Llos Casadella Arnau 1928 9
7 Blanco Esquena Ramon 1923 0 - 1 Lopez Rodriguez Agusti 1923 8
1 Cabello Guzman Francisco 1858   Descanso 0  

Ronda 2

SNo.NombreEloRes.NombreEloSNo.
9 Llos Casadella Arnau 1928 1 - 0 Blanco Esquena Ramon 1923 7
10 Bosch Quintana Josep 1706 0 - 1 Perez Marco Gabriel 1980 6
11 Batlle Lloret Francesc 1976 0 - 1 Camos Ramio Miquel 2091 5
12 Alaball Paguina Marti 1715 - - + Dalmas Porqueres Joan Albert 1958 4
13 Clotas Bech Joan 1739 0 - 1 Fowler John 2110 3
1 Cabello Guzman Francisco 1858 1 - 0 Grinyo Llado Josep 1742 2
8 Lopez Rodriguez Agusti 1923   Descanso 0  

Ronda 3

SNo.NombreEloRes.NombreEloSNo.
3 Fowler John 2110 1 - 0 Cabello Guzman Francisco 1858 1
4 Dalmas Porqueres Joan Albert 1958 1 - 0 Clotas Bech Joan 1739 13
5 Camos Ramio Miquel 2091 + - - Alaball Paguina Marti 1715 12
6 Perez Marco Gabriel 1980 1 - 0 Batlle Lloret Francesc 1976 11
7 Blanco Esquena Ramon 1923 1 - 0 Bosch Quintana Josep 1706 10
8 Lopez Rodriguez Agusti 1923 1 - 0 Llos Casadella Arnau 1928 9
2 Grinyo Llado Josep 1742   Descanso 0  

Ronda 4

SNo.NombreEloRes.NombreEloSNo.
10 Bosch Quintana Josep 1706 0 - 1 Lopez Rodriguez Agusti 1923 8
11 Batlle Lloret Francesc 1976 0 - 1 Blanco Esquena Ramon 1923 7
12 Alaball Paguina Marti 1715 - - + Perez Marco Gabriel 1980 6
13 Clotas Bech Joan 1739 0 - 1 Camos Ramio Miquel 2091 5
1 Cabello Guzman Francisco 1858 0 - 1 Dalmas Porqueres Joan Albert 1958 4
2 Grinyo Llado Josep 1742 0 - 1 Fowler John 2110 3
9 Llos Casadella Arnau 1928   Descanso 0  

Ronda 5

SNo.NombreEloRes.NombreEloSNo.
4 Dalmas Porqueres Joan Albert 1958 1 - 0 Grinyo Llado Josep 1742 2
5 Camos Ramio Miquel 2091 1 - 0 Cabello Guzman Francisco 1858 1
6 Perez Marco Gabriel 1980 1 - 0 Clotas Bech Joan 1739 13
7 Blanco Esquena Ramon 1923 + - - Alaball Paguina Marti 1715 12
8 Lopez Rodriguez Agusti 1923 1 - 0 Batlle Lloret Francesc 1976 11
9 Llos Casadella Arnau 1928 1 - 0 Bosch Quintana Josep 1706 10
3 Fowler John 2110   Descanso 0  

Ronda 6

SNo.NombreEloRes.NombreEloSNo.
11 Batlle Lloret Francesc 1976 ½ - ½ Llos Casadella Arnau 1928 9
12 Alaball Paguina Marti 1715 - - + Lopez Rodriguez Agusti 1923 8
13 Clotas Bech Joan 1739 0 - 1 Blanco Esquena Ramon 1923 7
1 Cabello Guzman Francisco 1858 0 - 1 Perez Marco Gabriel 1980 6
2 Grinyo Llado Josep 1742 1 - 0 Camos Ramio Miquel 2091 5
3 Fowler John 2110 1 - 0 Dalmas Porqueres Joan Albert 1958 4
10 Bosch Quintana Josep 1706   Descanso 0  

Ronda 7

SNo.NombreEloRes.NombreEloSNo.
5 Camos Ramio Miquel 2091 1 - 0 Fowler John 2110 3
6 Perez Marco Gabriel 1980 ½ - ½ Grinyo Llado Josep 1742 2
7 Blanco Esquena Ramon 1923 1 - 0 Cabello Guzman Francisco 1858 1
8 Lopez Rodriguez Agusti 1923 1 - 0 Clotas Bech Joan 1739 13
9 Llos Casadella Arnau 1928 + - - Alaball Paguina Marti 1715 12
10 Bosch Quintana Josep 1706 0 - 1 Batlle Lloret Francesc 1976 11
4 Dalmas Porqueres Joan Albert 1958   Descanso 0  

Ronda 8

SNo.NombreEloRes.NombreEloSNo.
12 Alaball Paguina Marti 1715 - - + Bosch Quintana Josep 1706 10
13 Clotas Bech Joan 1739 0 - 1 Llos Casadella Arnau 1928 9
1 Cabello Guzman Francisco 1858 ½ - ½ Lopez Rodriguez Agusti 1923 8
2 Grinyo Llado Josep 1742 0 - 1 Blanco Esquena Ramon 1923 7
3 Fowler John 2110 1 - 0 Perez Marco Gabriel 1980 6
4 Dalmas Porqueres Joan Albert 1958 + - - Camos Ramio Miquel 2091 5
11 Batlle Lloret Francesc 1976   Descanso 0  

Ronda 9

SNo.NombreEloRes.NombreEloSNo.
6 Perez Marco Gabriel 1980 ½ - ½ Dalmas Porqueres Joan Albert 1958 4
7 Blanco Esquena Ramon 1923 0 - 1 Fowler John 2110 3
8 Lopez Rodriguez Agusti 1923 1 - 0 Grinyo Llado Josep 1742 2
9 Llos Casadella Arnau 1928 1 - 0 Cabello Guzman Francisco 1858 1
10 Bosch Quintana Josep 1706 1 - 0 Clotas Bech Joan 1739 13
11 Batlle Lloret Francesc 1976 + - - Alaball Paguina Marti 1715 12
5 Camos Ramio Miquel 2091   Descanso 0  

Ronda 10

SNo.NombreEloRes.NombreEloSNo.
13 Clotas Bech Joan 1739 0 - 1 Batlle Lloret Francesc 1976 11
1 Cabello Guzman Francisco 1858 1 - 0 Bosch Quintana Josep 1706 10
2 Grinyo Llado Josep 1742 0 - 1 Llos Casadella Arnau 1928 9
3 Fowler John 2110 ½ - ½ Lopez Rodriguez Agusti 1923 8
4 Dalmas Porqueres Joan Albert 1958 1 - 0 Blanco Esquena Ramon 1923 7
5 Camos Ramio Miquel 2091 0 - 1 Perez Marco Gabriel 1980 6
12 Alaball Paguina Marti 1715   Descanso 0  

Ronda 11

SNo.NombreEloRes.NombreEloSNo.
7 Blanco Esquena Ramon 1923 ½ - ½ Camos Ramio Miquel 2091 5
8 Lopez Rodriguez Agusti 1923 1 - 0 Dalmas Porqueres Joan Albert 1958 4
9 Llos Casadella Arnau 1928 0 - 1 Fowler John 2110 3
10 Bosch Quintana Josep 1706 ½ - ½ Grinyo Llado Josep 1742 2
11 Batlle Lloret Francesc 1976 - - + Cabello Guzman Francisco 1858 1
12 Alaball Paguina Marti 1715 - - + Clotas Bech Joan 1739 13
6 Perez Marco Gabriel 1980   Descanso 0  

Ronda 12

SNo.NombreEloRes.NombreEloSNo.
1 Cabello Guzman Francisco 1858 + - - Alaball Paguina Marti 1715 12
2 Grinyo Llado Josep 1742 + - - Batlle Lloret Francesc 1976 11
3 Fowler John 2110 1 - 0 Bosch Quintana Josep 1706 10
4 Dalmas Porqueres Joan Albert 1958 0 - 1 Llos Casadella Arnau 1928 9
5 Camos Ramio Miquel 2091 - - + Lopez Rodriguez Agusti 1923 8
6 Perez Marco Gabriel 1980 1 - 0 Blanco Esquena Ramon 1923 7
13 Clotas Bech Joan 1739   Descanso 0  

Ronda 13

SNo.NombreEloRes.NombreEloSNo.
8 Lopez Rodriguez Agusti 1923 0 - 1 Perez Marco Gabriel 1980 6
9 Llos Casadella Arnau 1928 0 - 1 Camos Ramio Miquel 2091 5
10 Bosch Quintana Josep 1706 0 - 1 Dalmas Porqueres Joan Albert 1958 4
11 Batlle Lloret Francesc 1976 0 - 1 Fowler John 2110 3
12 Alaball Paguina Marti 1715 - - + Grinyo Llado Josep 1742 2
13 Clotas Bech Joan 1739 0 - 1 Cabello Guzman Francisco 1858 1
7 Blanco Esquena Ramon 1923   Descanso 0  
Llegir 1436 vegades