user_mobilelogo
Lliga catalana Sub-12

Lliga catalana Sub-12 (5)

Categoria Sub-12 de la Territorial de Girona

ronda
Jornada 1 (18/02/2017)
Jornada 1 (18/02/2017)
Jornada 2 (4/03/2017)
Jornada 2 (4/03/2017)
Jornada 3 (11/03/2017)
Jornada 3 (11/03/2017)
local
Alt Empordà D
Montgrí
Santa Eugenia G
Montgrí
Alt Empordà E
Montgrí
B
4
2
0
1
3
3
N
0
2
1
visitant
Montgrí
Olot K
Montgrí
Olot J
Montgrí
Figueres H 

Nota: Els resultats complets dels equips participants a aquesta categoria ho podeu consultar en el següent enllaç: chess-results.com

 

Classificació final 

Ordre
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Núm. Ini.
2
5
3
6
4
1
16
15
10
14
11
12
17
8
7
9
13
Equip
ALT EMPORDA C
SANTA EUGENIA F
ALT EMPORDA D
FIGUERES F
OLOT I
GERUNDA I
HOSTALRIC D
OLOT K
FIGUERES G
OLOT J
ALT EMPORDA E
MONTGRI
FIGUERES H
MARITIM BLANES
SANTA EUGENIA G
GERUNDA J
SANT GREGORI
Partides
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
4
4
  + 
6
5
3
3
2
2
2
3
3
3
3
2
2
2
1
2
0
  = 
0
0
2
1
1
1
2
1
1
1
0
1
0
0
2
1
0
  - 
0
1
1
2
3
3
2
2
2
2
3
3
4
4
3
1
4
 Des1 
21,5
16,0
14,5
14,0
13,0
12,5
12,5
12,0
11,5
11,5
11,0
11,0
9,5
9,5
7,5
6,5
2,0
 Des2 
0
0
0
0
0
1
1
0
2
0
2
0
2
0
0
0
0
 Des3 
65,0
71,0
61,5
75,0
67,0
76,0
59,5
54,5
76,0
59,0
70,0
58,5
66,0
54,5
54,5
50,5
55,5

 

 

Ordre de força del Montgrí amb resultats ronda a ronda

 12. MONTGRI (Elo mitjà:1474, Des1: 11 / Des2: 0)

T.   Nom Elo FED FideID 1 2 3 4 5 6 Pts. Partides Elo mitjà
1   Vila I Bague Arnau 1585 CAT   0 1 1 0 1 1 4,0 6 1539
2   Pigem I Giménez Pol 1472 CAT       1 0     1,0 2 1425
4   Ros Grau Biel 1400 CAT           0 1 1,0 2 1505
5   Cachadiña Barceló Marc 1389 ESP   0 1 1 0     2,0 4 1483
6   Bañeras Gonzàlez Joel 1335 ESP       1 1     2,0 2 1410
7   Serra Cruz Oriol 1329 ESP           0 1 1,0 2 1398
8   Torró Palet Eudald 1260 ESP           0 0 0,0 2 1496

Categoria Sub-12 de la Territorial de Girona

ronda
Jornada 1 (20/02/2015)
Jornada 1 (20/02/2015)
Jornada 2 (27/02/2015)
Jornada 2 (27/02/2015)
Jornada 3 (5/03/2015)
Jornada 3 (5/03/2015)
Jornada 4 (12/03/2015)
Jornada 4 (12/03/2015)
local
Santa Pau B
Montgrí A
Gerunda J
Montgrí A
Banyoles E
Montgrí A
Figueres G
Montgrí A
B
0
0
1
3
2
0
0.5
2
N
4
4
3
1
2
4
3.5
2
visitant
Montgrí A
Gerunda I
Montgrí A
Sant Gregori B
Montgrí A 
Alt Empordà Peralada F
Montgrí A
Olot I

Nota: Els resultats complets dels equips participants a aquesta categoria ho podeu consultar en el següent enllaç: chess-results.com

 

Classificació final

Ordre
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Núm. Ini.
2
10
3
1
8
12
9
4
11
16
7
5
6
19
13
20
15
17
22
21
14
18
Equip
Cassà C
Olot H
Alt Empordà D
Alt Empordà C
Santa Eugènia F
Banyoles E
Figueres F
Gerunda I
Montgrí A
Olot I
Alt Empordà F
Alt Empordà E
Guixolenc D
Gerunda J
Sant Gregori B
Hostalric C
Maritim Blanes B
Figueres G
Olot J
Santa Pau B
Santa Eugènia G
Gerunda K
Partides
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
7
5
+
6
6
5
5
3
3
4
3
4
4
4
3
3
3
2
2
2
2
1
1
1
0
=
2
1
1
2
2
3
1
2
2
1
0
1
2
0
2
2
2
1
3
1
2
1
-
0
1
2
1
3
2
3
3
2
3
4
4
3
5
4
4
4
5
4
6
4
4
Des 1
23,5
22,5
22
19,5
19
18
17,5
17,5
17,5
17
16,5
16
15
14,5
14
13,5
13,5
12,5
12,5
9,5
8,5
3
Des 2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
0
0
0
0
0
Des 3
135
133
129,5
124,5
137,5
133,5
133,5
132
110
119
141
120,5
106
94
112,5
98
92
116,5
98
95
101
95,5

 

 

Ordre de força del Montgrí amb resultats ronda a ronda

Montgrí A (Elo mitjà:1590, Capità: 1692 / Des 1: 17,5 / Des 2: 0)
T. Nom Elo 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts. Partides Elo mitjà
1 Danés Brunsó Roger 1707 1 0 1 1 1 0 1 1 6,0 8 1642
2 Vila I Bague Arnau 1649 1 0 1 1 1 0 1 1 6,0 8 1439
3 Bañeras Gonzàlez Joel 1332 + 0             1,0 2 1693
4 Rovira Polido Ferran 1292 +           ½ 0 1,5 3 1374
5 Danes Brunso Genis 1668   0 0 0 0 0     0,0 5 1614
6 Serra Cruz Oriol 1336     1 1     1 0 3,0 4 1357
7 Taulell Buit 1 0         - -     0,0 2 0

Categoria Sub-12 comarques de Girona

rondalocalresultatvisitant
Jornada 1 (21/02/2015)  Montgrí 0.5 3.5  Gerunda G
Jornada 1 (21/02/2015)  Santa Eugènia G 1 3  Montgrí
Jornada 2 (28/02/2015)  Montgrí 2 2  Alt Empordà C
Jornada 2 (28/02/2015)  Figueres F 3 1  Montgrí
Jornada 3 (7/03/2015)  Montgrí 3 1  Olot I
Jornada 3 (7/03/2015)  Peralada C 2 2  Montgrí
Jornada 4 (14/03/2015)  Peralada C 4 0  Montgrí
Jornada 4 (14/03/2015)  Montgrí 3 1  Gerunda H
Jornada 4 (14/03/2015)  Alt Empordà C 1 3  Montgrí

Nota: Els resultats complets dels equips participants a aquesta categoria ho podeu consultar en el següent enllaç: chess-results.com

 

A continuació els resultats globals de l'equips:

Classificació final després de les 6 rondes prèvies

Ordre

Núm. Ini.

Equip

Partides

  + 

  = 

  - 

 Des 1 

 Des 2 

 Des 3 

1

3

Santa Eugènia F

6

4

2

0

10

16.5

0

2

4

Peralada B

6

4

1

1

9

17.5

0

3

9

Alt Empordà B

6

4

1

1

9

17.0

0

4

2

Banyoles D

6

3

2

1

8

17.0

0

5

6

Cassà C

6

3

2

1

8

15.0

0

6

8

Sant Gregori B

6

3

1

2

7

15.5

0

7

1

Gerunda G

6

2

3

1

7

13.5

0

8

14

Figueres F

6

3

1

2

7

13.5

0

9

5

Peralada C

6

3

1

2

7

12.0

0

10

15

Alt Empordà C

6

2

2

2

6

12.0

0

11

10

Gerunda H

6

2

2

2

6

11.5

0

12

11

Montgrí A

6

2

2

2

6

11.5

0

13

20

Olot I

6

3

0

3

6

11.0

0

14

21

Santa Eugènia G

6

3

0

3

6

10.0

0

15

7

Olot H

6

1

3

2

5

11.5

0

16

17

Figueres H

6

1

2

3

4

10.5

0

17

12

Guixolenc D

6

1

2

3

4

8.0

0

18

13

Platja d'aro C

6

1

2

3

4

8.0

0

19

18

Gerunda I

6

2

0

4

4

6.5

0

20

16

Figueres G

6

0

3

3

3

8.5

0

21

22

Santa Eugènia H

5

0

3

2

3

8.0

0

22

19

Gerunda J

6

0

3

3

3

7.0

0

 

Play-off pels llocs 9-12

Ordre Equip 1 2 3 4  Des 1 
1 Peralada C  *  4 1 2 4
  Montgrí A 0  *  3 3 4
3 Alt Empordà C 3 1  *  2 3
4 Gerunda H 1 1 2  *  1

 

Ordre de força del Montgrí amb resultats ronda a ronda

I a continuació els resultats individuals dels jugadors:

 

A la fase prèvia (6 rondes)

Montgrí A (Elo mitjà:1708, Capità: 1708 / Des 1: 6 / Des 2: 11.5)
T.   Nom 1 2 3 4 5 6 Pts. Partides Elo mitjà
1   Garcia Merchan Nicolas Joaqui 0 0         0.0 2 1749
2   Danés Brunsó Genís 0 1     1 0 2.0 4 1545
3   Vilà i Bagué Arnau ½ + 0 0     1.5 4 1700
4   Danés Brunsó Roger 0 1     1 1 3.0 4 1652
5   Lloret Comas París     1 0     1.0 2 1556
6   Gusó Bagué Arnau     0 1     1.0 2 1700
7   Costa Julià Aleix     1 0 0 0 1.0 4 1637
8   Anglada Trias Aniol         + 1 2.0 2 1700

 

Play-off pels llocs 9-12

Montgrí A (Elo mitjà:1700, Des 1: 4 / Des 2: 0)
T.   Nom Elo 1 2 3 Pts. Partides Elo mitjà
1   Danés Brunsó Roger 1700 0 1 1 2.0 3 1621
2   Lloret Comas París 1700 0 1   1.0 2 1530
3   Gusó Bagué Arnau 1416 0 + 1 2.0 3 1727
4   Vilà i Bagué Arnau 1700 0   1 1.0 2 1700
5   Danés Brunsó Genís 1700   0 0 0.0 2 1554

 

 

Categoria Sub-12 Girona Nord

rondalocalresultatvisitant
Jornada 1 (17/02/2013) Montgrí A
2 2 Montgrí B
Jornada 1 (17/02/2013) Figueres 4 0 Olot
Jornada 2 (17/02/2013) Montgrí A 2 2 Olot
Jornada 2 (17/02/2013) Montgrí B
0 4 Figueres
Jornada 3 (17/02/2013) Figueres 4 0 Montgrí A
Jornada 3 (17/02/2013) Olot 3 1 Montgrí B
Jornada 4 (24/02/2013) Montgrí A 0 4 Banyoles A
Jornada 4 (24/02/2013) Montgrí B 1 3 Banyoles B
Jornada 5 (24/02/2013) Banyoles B 3 1 Montgrí A
Jornada 5 (24/02/2013) Banyoles A 4 0 Montgrí B
Jornada 6 (03/03/2013) Gerunda A 4 0 Montgrí B
Jornada 6 (03/03/2013) Gerunda D 2.5 1.5 Montgrí A
Jornada 7 (03/03/2013) Montgrí A 0 4 Gerunda A
Jornada 7 (03/03/2013) Montgrí B 2 2 Gerunda D
Jornada 8 (10/03/2013) Montgrí A 4 0 Gerunda C
Jornada 8 (10/03/2013) Montgrí B 4 0 Gerunda B
Jornada 9 (10/03/2013) Gerunda B 0 4 Montgrí A
Jornada 9 (10/03/2013) Gerunda C 0 4 Montgrí B
Jornada 10 (17/03/2013) Santa Eugènia 1.5 2.5 Montgrí B
Jornada 10 (17/03/2013) Salt i Girona 0 4 Montgrí A
Jornada 11 (17/03/2013) Montgrí A 2 2 Santa Eugènia 
Jornada 11 (17/03/2013) Montgrí B
4 0 Salt i Girona

Nota: Els resultats complets dels equips participants a aquesta categoria ho podeu consultar en el següent enllaç: chess-results.com

 

Classificació Sub-12 Girona Nord

Ordre Equip 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  Des 1   Des 2   Des 3 
1 Banyoles A  *  3 3 3 4 4 4 4 4 4 39.0 22 0
2 Gerunda A  *  3 4 3 4 3 4 4 3 3 4 36.5 20 0
3 Figueres 1 1  *  2 4 4 4 4 4 3 4 4 35.0 17 0
4 Banyoles B 1 0 2  *  0 3 2 3 3 2 4 23.5 13 0
5 Olot 1 1 0 4  *  2 2 1 2 3 3 4 23.0 13 0
6 Montgri B 0 0 0 1 0  *  2 4 4 4 19.0 10 1
7 Gerunda D ½ 1 0 2 2 2  *  1 2 19.0 10 1
8 Montgri A 0 0 0 1 1  *  2 4 4 4 19.0 9 0
9 Santa Eugenia 0 0 0 1 2 3 2  *  3 3 2 17.5 10 0
10 Gerunda B 0 1 1 2 1 0 2 0 1  *  3 13.5 6 0
11 Gerunda C 0 1 0 ½ 0 0 0 1  *  2 7.5 1 0
12 Salt i Girona 0 0 0 0 0 0 ½ 0 0 1 2  *  3.5 1 0

 

Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda

Montgri A (Elo mitjà:1706, Des 1: 19 / Des 2: 9)
T.   Nom Elo FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. Partides Elo mitjà
1   Lloveras Callol Silvia 1700 CAT 0 1 0               0 1.0 4 1706
2   Mera Fernandez Joan 1725 CAT ½ 0     - ½ 0 + +     3.0 7 1730
3   Costa Julia Aleix 1700 CAT 1   0 1 0 1 0 + + + 1 7.0 10 1710
4   Granados Melekhov Damian 1700 CAT     0               1 1.0 2 1700
5   Garcia Merchan Nicolas Joaquin 1700 CAT     0               0 0.0 2 1700
6   Coves Ventura Guillem 1700 CAT       0       + + +   3.0 4 1700
7   Weitzmann Eloy 1700 CAT       0 0 0 0 + + +   3.0 7 1700
8   Estanyol Barnes Judit 1700 CAT       0 0             0.0 2 1700
9   Buida 1 Taula 1700 CAT - -       - -         0.0 4 0
10   Buida 2 Taula 1700 CAT   -                   0.0 1 0
11   Ribas Torras Aleix 1700 CAT                   +   1.0 1 0

 

Montgri B (Elo mitjà:1706, Des 1: 19 / Des 2: 10)
T.   Nom Elo FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. Partides Elo mitjà
1   Granados Melekhov Damian 1700 CAT 1 0   0 0 0 1 + + 0   4.0 9 1723
2   Garcia Merchan Nicolas Joaquin 1700 CAT ½ 0   0 1 0 1 + + ½   5.0 9 1704
3   Estanyol Barnes Judit 1700 CAT 0 0 0         + +     2.0 5 1710
4   Costa Julia Aleix 1700 CAT   0                   0.0 1 1723
5   Mera Fernandez Joan 1725 CAT     0             1 + 2.0 3 1700
6   Lloveras Callol Silvia 1700 CAT       0 0 0 0 + + 1   3.0 7 1710
7   Buida 1 Taula 1700 CAT -   - - - - -         0.0 6 0
8   Buida 2 Taula 1700 CAT     -                 0.0 1 0
9   Coves Ventura Guillem 1700 CAT                     + 1.0 1 0
10   Ribas Torras Aleix 1700 CAT                     + 1.0 1 0
11   Weitzmann Eloy 1700 CAT                     + 1.0 1 0

Resultats categoria Sub-12 Girona Nord

rondalocalresultatvisitant
Jornada 1 (26/02/2012) Montgrí B
1 3 Figueres F
Jornada 2 (04/03/2012) Montgrí B
1.5 2.5 Gerunda K
Jornada 3 (04/03/2012) Gerunda L
2.5 1.5 Montgrí B
Jornada 4 (11/03/2012) Montgrí B 2 2 Olot L
Jornada 5 (11/03/2012) Olot J
3 1 Montgrí B
Jornada 6 (18/03/2012) Olot K 4 0 Montgrí B
Jornada 7 (18/03/2012) Montgrí B 3 1 Sta. Eugènia E

Nota: Els resultats complets dels equips participants a aquesta categoria ho podeu consultar en el següent enllaç: chess-results.com

 

Classificació Sub-12 Girona Nord

Ordre Equip 1 2 3 4 5 6 7 8  Des 1   Des 2 
1 Figueres F  *  3 4 3 4 3 3 4 24.0 88.00
2 Olot J 1  *  2 3 4 4 3 19.5 61.75
3 Olot K 0 2  *  1 3 4 2 13.5 35.00
4 Gerunda K 1 1  *  3 2 1 13.0 41.50
5 Olot L 0 0 3 1  *  3 2 12.5 38.00
6 Gerunda L 1 0 1 2 1  *  11.0 25.00
7 Montgri B 1 1 0 2  *  3 10.0 14.75
8 Santa Eugenia E 0 2 3 ½ ½ 1  *  8.5 19.75

 

Ordre de força del Montgrí amb resultats ronda a ronda

Montgri B (Elo mitjà:1700, Des 1: 10 / Des 2: 14.75)
T.   Nom Elo FED 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Partides Elo mitjà
1   Granados Melekhov Damian 1700 CAT 0 1 0         1.0 3 1707
2   Luna Camps Robert 1700 CAT 0         0 + 1.0 3 1700
3   Puig Santiago Arnau 1700 CAT 1             1.0 1 1700
4   Estanyol Barnes Judit 1700 CAT 0             0.0 1 1700
5   Juanola Fornes Marc 1700 CAT   0 1 0 0 0 1 2.0 6 1707
6   Lloveras Callol Silvia 1700 CAT   0 ½ 0 0 0 0 0.5 6 1700
7   Vert Rasclosa Oriol 1700 CAT   ½ 0     0 1 1.5 4 1700
8   Juanola Fornes Anna 1700 CAT       + 0     1.0 2 1700
9   Mera Fernandez Joan 1700 CAT       + +     2.0 2 0