user_mobilelogo

Campionat Juvenil Montgrí 2014

Valorar aquest article
(1 Votar)

VIII Campionat Juvenil Montgrí 2014

  • Data: 10 de maig del 2014
  • Rondes: 5
  • Ritme de joc: 15 minuts a finish
  • Hora d'inici: 15h30
  • Local de joc: Museu de la Mediterrània Can Quintana, accés per la porta del carrer lateral  (c/Dolors) de Torroella de Montgrí.
  • Trofeus: 3 primers classificats, copa pel millor sub-9 i medalles per a tothom

Nota: Si en el moment de començar hi ha un mínim de 4 nens i nenes majors de 12 anys disposats a jugar un torneig de categoria superior, l'organització farà el possible perquè així sigui.

 

torneig escacs juvenil montgrí 2014

 torneig escacs juvenil montgrí 2014

 

 

 

 

 

 

 

Guardonats

Grup A Sub16

  • 1r Classificat: Adrià Verdaguer

Grup B Sub12

  • 1r Classificat: Roger Danés
  • 2n Classificat: Aleix Costa
  • 3r Classificat: Nicolás García

Grup B Sub9

  • 1r Classificat: Caïm Subirà
  • 2n Classificat: París Lloret
  • 3r Classificat: Jan de la Heras

Clasificació Final Grup A

Rank
1
2
3
4
5
6
7
Nom
Verdaguer Adrià
Puig Arnau
Bellido Martí
Juanola Marc
Coves Aleix
Luna Robert
Romanos Marc
Elo
1280
1332
1200
1279
1200
1200
1200
Pts
5
4
3
3
2
BUC
11½
12½
14
13½
14
12
10

Resultats 5 rondes Grup A

Cliqueu aquí

 

Clasificació Final Grup B

Rank
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Nom
Danés Roger
Costa Aleix
García Nicolás
Danés Genís
Sobirà Caïm
Lloret París
Mera Joan
Las Heras Jan
Bonet Joel
Gusó Arnau
Font Ferran
Biegas Fermin
Agell Joel
Bellido Paula
Juanola Anna
Verdaguer Ricard
Colom Carles
Ribas Gerard
Ribas Genís
Roig Alex
Miàs Joel
Perez Jon
Sarquella Gerard
Mera Ot
Biegas Bruno
Vilà Arnau
Elo
1250
1254
1263
1200
1201
1213
1218
1200
1200
1212
1200
1200
1200
1200
1200
1200
1200
1200
1200
1200
1200
1200
1200
1200
1200
1200
Pts
5
4
4
3
3
3
3
2
2
2
2
1
1
0
BUC
15½
18
15½
14½
14
12½
16
14½
14
10
16
14
13½
12
11½
11½
15
11½
12½
10
10
8

Classificació Final Grup B (Sub-9)

Rank
5
6
8
9
10
11
12
13
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Nom
Sobirà Caïm
Lloret París
Las Heras Jan
Bonet Joel
Gusó Arnau
Font Ferran
Biegas Fermin
Agell Joel
Juanola Anna
Verdaguer Ricard
Ribas Gerard
Ribas Genís
Roig Alex
Miàs Joel
Perez Jon
Sarquella Gerard
Mera Ot
Biegas Bruno
Vilà Arnau
Elo
1201
1213
1200
1200
1212
1200
1200
1200
1200
1200
1200
1200
1200
1200
1200
1200
1200
1200
1200
Pts
3
3
3
2
2
2
1
1
0
BUC
14
12½
14½
14
10
16
14
13½
11½
11½
11½
12½
10
10
8

Resultats 5 rondes Grup B

Cliqueu aquí

Llegir 1884 vegades