user_mobilelogo

Classificació i resultats Categoria Sub12 "XII Campionat Juvenil Montgrí 2018"

Valorar aquest article
(0 vots)

Classificació i resultats XII Torneig Montgrí

En el chess-results es pot consultar tots els detalls del torneig.

Classificació

Ordre
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Nom
Cachadiña Marc
Bañeras Joel
Vilarrubies Eduard
Ros Biel
Guerra Lluc
Saballs Eric
De Bortoli Demian
Camps Arnau
Alitalo Pep
Raga Ferran
Peral Jan
Torro Eudald
Peral Nil
Moradell Vador
Bosacoma Jordi
Casamort Nil
Olagoitia Aritz
Camps Pau
Dilu Daniel
Paretes Aniol
Rivas Erin
Gr
U12
U10
U10
U12
U8
U10
U8
U10
U8
U8
U10
U10
U10
U8
U8
U8
U8
U10
U8
U8
U8
Pts.
6
5
4
4
4
4
3,5
3
3
3
3
3
3
3
2,5
2
2
2
2
1
1
Des1
19,5
22
24
19,5
18
17,5
17,5
22,5
18,5
18
18
17,5
17,5
15
21,5
21,5
16
13,5
12
16
15
Des2
12,5
13
15
13
12
11,5
11,5
14,5
11,5
12,5
12,5
11
10,5
10,5
13,5
14,5
11
9,5
7,5
11
10

 

Resultats de les 6 rondes:

Ronda 1

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Nom
Peral Jan
Cachadiña Marc
Casamort Nil
Ros Biel
Dilu Daniel
Camps Arnau
Olagoitia Aritz
Raga Ferran
Alitalo Pep
Saballs Eric
Rivas Erin
Resultat
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0
Nom
Bañeras Joel
Peral Nil
Guerra Lluc
De Bortoli Demian
Bosacoma Jordi
Moradell Vador
Camps Pau
Paretes Aniol
Torro Eudald
Vilarrubies Eduard
Sense emparellar

 

Ronda 2

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Nom
Bañeras Joel
Casamort Nil
Olagoitia Aritz
Bosacoma Jordi
Vilarrubies Eduard
Guerra Lluc
Camps Pau
Torro Eudald
De Bortoli Demian
Moradell Vador
Paretes Aniol
Resultat
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1
Nom
Raga Ferran
Cachadiña Marc
Ros Biel
Alitalo Pep
Camps Arnau
Peral Nil
Dilu Daniel
Rivas Erin
Saballs Eric
Peral Jan
bye

 

Ronda 3

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Nom
Ros Biel
Cachadiña Marc
Camps Arnau
De Bortoli Demian
Raga Ferran
Paretes Aniol
Peral Jan
Alitalo Pep
Saballs Eric
Peral Nil
Rivas Erin
Resultat
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1
Nom
Bañeras Joel
Bosacoma Jordi
Guerra Lluc
Camps Pau
Olagoitia Aritz
Torro Eudald
Vilarrubies Eduard
Casamort Nil
Dilu Daniel
Moradell Vador
bye

 

Ronda 4

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Nom
Bañeras Joel
Guerra Lluc
Vilarrubies Eduard
Bosacoma Jordi
Torro Eudald
Camps Pau
Moradell Vador
Paretes Aniol
Rivas Erin
Peral Nil
Dilu Daniel
Resultat
0 - 1
1 - 0
1 - 0
½ - ½
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0
Nom
Cachadiña Marc
Raga Ferran
Ros Biel
De Bortoli Demian
Camps Arnau
Alitalo Pep
Saballs Eric
Peral Jan
Casamort Nil
Olagoitia Aritz
Sense emparellar

 

Ronda 5

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Nom
Cachadiña Marc
Alitalo Pep
Vilarrubies Eduard
Ros Biel
Camps Arnau
Raga Ferran
Casamort Nil
Camps Pau
Rivas Erin
Olagoitia Aritz
Dilu Daniel
Resultat
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1
Nom
Torro Eudald
Bañeras Joel
Guerra Lluc
Bosacoma Jordi
De Bortoli Demian
Peral Jan
Saballs Eric
Paretes Aniol
Peral Nil
Moradell Vador
bye

 

Ronda 6

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Nom
Cachadiña Marc
Bañeras Joel
Guerra Lluc
Torro Eudald
Saballs Eric
Peral Jan
De Bortoli Demian
Peral Nil
Moradell Vador
Dilu Daniel
Olagoitia Aritz
Resultat
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1
Nom
Vilarrubies Eduard
Camps Arnau
Alitalo Pep
Ros Biel
Raga Ferran
Bosacoma Jordi
Casamort Nil
Camps Pau
Paretes Aniol
Rivas Erin
bye
Llegir 171 vegades