user_mobilelogo

Classificació i resultats Categoria Sub10 "X Campionat Juvenil Montgrí 2016"

Valorar aquest article
(0 vots)

Classificació i resultats Categoria Sub10 - X Torneig Montgrí

En el chess-results es pot consultar tots els detalls del torneig.

Classificació

Ordre
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Nom
Moles Benalí Joan
Acevedo Egido David
García Caro Juan Alber
Casado Graboleda Jokin
Pou Tuset Oriol
Roura Cortada Pep
Shneyderis Ilyia
Vertut Viladrich Marc
Pano Soriano Gonzalo
Barraca Borozenets Enric
Castro Granolleras Albert
Shneyderis Michael
Sanllehi Vico Albert
Villegas Soria Fermín
Gasull Batiste Aran
Subirós Martínez Biel
Murias Plana Biel
Roig Dueñas Oriol
Pujolar Vidal Pol
Barat Serna Judit
Roig Parals Marina
Botó Girós Biel
Teixido frigola Cristina
Kostov Krumovsky Trayan
Elo
1714
1849
1706
1665
1736
1646
1617
1714
1717
1348
1681
1649
1626
1000
1472
1689
1382
1685
1396
1385
1000
1000
1000
1661
Club/Ciutat
C.E Santa Eugènia
C.E Alt Empordà-Peralada
C.E Alt Empordà-Peralada
C.E Figueres
C.E Gerunda
C.E Figueres
C.E Ripollet
C.E Alt Empordà- Peralada
C.E Alt Empordà-Peralada
C.E Santa Eugènia
C.E Santa Eugènia
C.E Ripollet
C.E Alt Empordà
Escola Sant Garbiel
C.E Tres Peons
C.E Alt Empordà-Peralada
C.E Tres Peons
C.E Santa Eugènia
C.E Figueres
C.E Alt Empordà-Peralada
Escola Quermany
Escola Forallac
Escola Sant Gabriel
C.E Santa Eugènia
Pts.
6
5
4,5
4,5
4
4
4
3,5
3
3
3
3
3
3
2,5
2,5
2
2
2
1,5
1
1
1
0
Des1
20,5
25
19
18,5
20
19
17
20,5
25,5
21,5
18,5
18
16
15
20,5
18
18
15
14,5
15,5
17
14,5
14,5
10
Des2
13
16
12
12,5
12
11,5
11,5
13,5
16,5
15
14
11
11
10,5
14
13
11,5
10,5
10
11
11,5
10,5
10
6,5
Des3
20,5
19
8,25
11,75
12
11
11
7,25
11
9
6,5
7
3,5
5
5,5
5
1,5
3
3
2,5
1
0,5
2
0

 

Resultats de les 6 rondes:

Ronda 1

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
Nom
Acevedo Egido David
Sanllehi Vico Albert
Pano Soriano Gonzalo
Gasull Batiste Aran
Vertut Viladrich Marc
Barraca Borozenets Enric
Castro Granolleras Albert
Roig Parals Marina
Kostov Krumovsky Trayan
Villegas Soria Fermín
Barat Serna Judit
Subirós Martínez Biel
Murias Plana Biel
Pts.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Resultat
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0
0
Pts.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
 
 
Nom
Roura Cortada Pep
Pou Tuset Oriol
Shneyderis Ilyia
Moles Benalí Joan
Pujolar Vidal Pol
Roig Dueñas Oriol
Botó Girós Biel
Casado Graboleda Jokin
Teixido frigola Cristina
Shneyderis Michael
García Caro Juan Albe
Sense emparellar
Sense emparellar

 

Ronda 2

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Nom
Casado Graboleda Jokin
Pou Tuset Oriol
Shneyderis Michael
Moles Benalí Joan
Teixido frigola Cristina
García Caro Juan Alber
Barat Serna Judit
Roig Dueñas Oriol
Pujolar Vidal Pol
Roura Cortada Pep
Botó Girós Biel
Shneyderis Ilyia
Pts.
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
Resultat
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
½ - ½
½ - ½
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
Pts.
1
1
1
0
1
0
0
0
0
0
0
1
Nom
Acevedo Egido David
Castro Granolleras Albert
Pano Soriano Gonzalo
Murias Plana Biel
Vertut Viladrich Marc
Gasull Batiste Aran
Subirós Martínez Biel
Roig Parals Marina
Kostov Krumovsky Trayan
Villegas Soria Fermín
Sanllehi Vico Albert
Barraca Borozenets Enric

 

Ronda 3

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Nom
Acevedo Egido David
Pano Soriano Gonzalo
Vertut Viladrich Marc
Castro Granolleras Albert
Sanllehi Vico Albert
Pujolar Vidal Pol
Barraca Borozenets Enric
Subirós Martínez Biel
Gasull Batiste Aran
Roig Parals Marina
Murias Plana Biel
Villegas Soria Fermín
Kostov Krumovsky Trayan
Pts.
2
2
2
1
1
1
1
½
½
0
0
0
0
Resultat
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1
0
Pts.
2
2
1
1
1
1
1
1
½
0
 
 
Nom
Moles Benalí Joan
Pou Tuset Oriol
Roig Dueñas Oriol
Shneyderis Ilyia
Casado Graboleda Jokin
Shneyderis Michael
Roura Cortada Pep
Teixido frigola Cristina
Barat Serna Judit
García Caro Juan Alber
Botó Girós Biel
bye
Sense emparellar

 

Ronda 4

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Nom
Moles Benalí Joan
Casado Graboleda Jokin
Shneyderis Michael
Pou Tuset Oriol
García Caro Juan Alber
Subirós Martínez Biel
Roig Dueñas Oriol
Roura Cortada Pep
Teixido frigola Cristina
Shneyderis Ilyia
Barat Serna Judit
Botó Girós Biel
Kostov Krumovsky Trayan
Pts.
3
2
2
2
1
1
1
1
½
0
0
Resultat
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1
0
Pts.
3
3
2
2
2
1
1
1
1
0
 
 
Nom
Vertut Viladrich Marc
Pano Soriano Gonzalo
Acevedo Egido David
Barraca Borozenets Enric
Castro Granolleras Albert
Gasull Batiste Aran
Pujolar Vidal Pol
Murias Plana Biel
Sanllehi Vico Albert
Villegas Soria Fermín
Roig Parals Marina
bye
Sense emparellar

 

Ronda 5

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Nom
Pano Soriano Gonzalo
Acevedo Egido David
Vertut Viladrich Marc
García Caro Juan Alber
Sanllehi Vico Albert
Castro Granolleras Albert
Barraca Borozenets Enric
Gasull Batiste Aran
Pujolar Vidal Pol
Villegas Soria Fermín
Murias Plana Biel
Kostov Krumovsky Trayan
Barat Serna Judit
Pts.
3
3
3
2
2
2
1
1
1
0
Resultat
0 - 1
1 - 0
½ - ½
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0
0
Pts.
4
3
3
2
2
2
2
1
1
0
 
 
Nom
Moles Benalí Joan
Pou Tuset Oriol
Casado Graboleda Jokin
Subirós Martínez Biel
Roig Dueñas Oriol
Roura Cortada Pep
Shneyderis Michael
Shneyderis Ilyia
Teixido frigola Cristina
Botó Girós Biel
Roig Parals Marina
Sense emparellar
Sense emparellar

 

Ronda 6

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Nom
Moles Benalí Joan
Vertut Viladrich Marc
Casado Graboleda Jokin
Roura Cortada Pep
Shneyderis Ilyia
Pou Tuset Oriol
Roig Dueñas Oriol
Castro Granolleras Albert
Shneyderis Michael
Botó Girós Biel
Roig Parals Marina
Kostov Krumovsky Trayan
Barat Serna Judit
Pts.
5
3
3
3
2
2
2
1
0
0
Resultat
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0
0
Pts.
4
3
3
3
2
2
2
1
 
 
Nom
García Caro Juan Alber
Acevedo Egido David
Barraca Borozenets Enric
Pano Soriano Gonzalo
Sanllehi Vico Albert
Subirós Martínez Biel
Villegas Soria Fermín
Pujolar Vidal Pol
Murias Plana Biel
Gasull Batiste Aran
Teixido frigola Cristina
Sense emparellar
Sense emparellar
Llegir 1264 vegades