user_mobilelogo

Classificació i resultats Categoria Sub12 "X Campionat Juvenil Montgrí 2016"

Valorar aquest article
(1 Votar)

Classificació i resultats Categoria Sub12 - X Torneig Montgrí

En el chess-results es pot consultar tots els detalls del torneig.

Classificació

Ordre
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
Nom
Bosch Dalmau Marcel
Insa Pujolar Marti
Xifra Tomé Bernat
Salvatella Blanch Jan
Alonso Gimenez Diego
Sanllehi Vico David
Rebollo Ordoñez Dani
Garcia Encinas Jan
Higueras Ruiz Blai
Danés Brunsó Roger
Lloret Comas París
Roqueta Maffei Oscar Nahuel
Anglada Trias Aniol
Caldas Ferres Eudald
Rico Sargatal Guillem
Pano Soriano Sergio
Pou Tuset Miquel
Riera Esqueu Aleix
Vasilev Teofilov Iliyan
Blasi Cornellà Adrià
Frigola Juanmiquel Jan
Font Valverde Joan
Danés Brunsó Genís
Gusó Arnau
Garcia Merchan Nicolas
Garcia Juriol Narcís
Bayona Camós Guillem
Vilas Rueda Albert
Roca Moya Artur
Hervás Carretero Flavio
Diachenko Vadim
Rizk Chajai Mohamed
Elo
1772
1757
1633
1867
1765
1690
1697
1807
1694
1697
1699
1685
1454
1659
1711
1690
1834
1000
1698
1607
1472
1680
1668
1420
1695
1456
1000
1484
1630
1476
1432
1000
Club/Ciutat
C.E Cassà
C.E Peralda-Alt Empordà
C.E Gerunda
C.E Gerunda
C.E Gerunda
C.E Alt Empordà
C.E Alt Empordà-Peralada
C.E Ripollet
C.E Alt Empordà-Peralada
C.E Montgrí
C.E Montgrí
C.E Santa Eugènia
C.E Montgrí
C.E Alt Empordà-Peralada
C.E Alt Empordà-Peralada
C.E Alt Empordà-Peralada
C.E Gerunda
C.E Gerunda
C.E Alt Empordà-Peralada
C.E Figueres
C.E Gerunda
C.E Santa Eugènia
C.E Montgrí
 
C.E Montgrí
C.E Santa Eugènia
Escola Montgrí
C.E Palafrugell
 
C.E Alt Empordà-Peralada
C.E Santa Eugènia
Escola Maristes
Pts.
5,5
5
5
4,5
4
4
4
4
4
4
4
3,5
3
3
3
3
3
3
3
2,5
2
2
2
2
2
2
1
0
0
0
0
0
Des1
25,5
23,5
22
22,5
23
21,5
20
18
18
13,5
12,5
19,5
20
20
20
20
19
17
16
19
19,5
18,5
16,5
15,5
13,5
13,5
17
14,5
14,5
14
14
13,5
Des2
17,5
15
15
15
15
14
13,5
12
11,5
9,5
8,5
13
14
14
13
13
13
11
10
12,5
14
12,5
11,5
10,5
9,5
9
11,5
9,5
8,5
9
9
8,5
Des3
23
18,5
16,5
14,5
12,5
11
11
10
8,5
9,5
7,5
9
9
7,5
7
6
7,5
7
4,5
6,5
5,5
3
2,5
2,5
2,5
3
4
0
0
0
0
0

 

Resultats de les 6 rondes:

Ronda 1

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Nom
Font Valverde Joan
Pou Tuset Miquel
Caldas Ferres Eudald
Bosch Dalmau Marcel
Blasi Cornellà Adrià
Rico Sargatal Guillem
Frigola Juanmiquel Jan
Vasilev Teofilov Iliyan
Anglada Trias Aniol
Rebollo Ordoñez Dani
Bayona Camós Guillem
Higueras Ruiz Blai
Rizk Chajai Mohamed
Sanllehi Vico David
Roca Moya Artur
Gusó Arnau
Vilas Rueda Albert
Pts.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Resultat
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1
0
Pts.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
 
 
Nom
Salvatella Blanch Jan
Danés Brunsó Genís
Garcia Encinas Jan
Xifra Tomé Bernat
Alonso Gimenez Diego
Hervás Carretero Flavio
Lloret Comas París
Garcia Juriol Narcís
Danés Brunsó Roger
Diachenko Vadim
Garcia Merchan Nicolas
Riera Esqueu Aleix
Pano Soriano Sergio
Insa Pujolar Marti
Roqueta Maffei Oscar Nahuel
bye
Sense emparellar

 

Ronda 2

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Nom
Salvatella Blanch Jan
Garcia Merchan Nicolas
Garcia Encinas Jan
Pano Soriano Sergio
Alonso Gimenez Diego
Roqueta Maffei Oscar Nahuel
Insa Pujolar Marti
Gusó Arnau
Lloret Comas París
Danés Brunsó Roger
Hervás Carretero Flavio
Garcia Juriol Narcís
Danés Brunsó Genís
Diachenko Vadim
Xifra Tomé Bernat
Riera Esqueu Aleix
Pts.
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Resultat
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
½ - ½
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
Pts.
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
Nom
Higueras Ruiz Blai
Pou Tuset Miquel
Frigola Juanmiquel Jan
Bosch Dalmau Marcel
Anglada Trias Aniol
Rico Sargatal Guillem
Vasilev Teofilov Iliyan
Rebollo Ordoñez Dani
Vilas Rueda Albert
Bayona Camós Guillem
Sanllehi Vico David
Font Valverde Joan
Rizk Chajai Mohamed
Caldas Ferres Eudald
Roca Moya Artur
Blasi Cornellà Adrià

 

Ronda 3

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Nom
Bosch Dalmau Marcel
Pou Tuset Miquel
Rebollo Ordoñez Dani
Rico Sargatal Guillem
Vasilev Teofilov Iliyan
Caldas Ferres Eudald
Blasi Cornellà Adrià
Higueras Ruiz Blai
Frigola Juanmiquel Jan
Sanllehi Vico David
Font Valverde Joan
Bayona Camós Guillem
Rizk Chajai Mohamed
Vilas Rueda Albert
Roca Moya Artur
Hervás Carretero Flavio
Diachenko Vadim
Pts.
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
Resultat
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0 - 1
0
0
Pts.
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
 
 
Nom
Salvatella Blanch Jan
Alonso Gimenez Diego
Garcia Encinas Jan
Insa Pujolar Marti
Roqueta Maffei Oscar Nahuel
Lloret Comas París
Garcia Merchan Nicolas
Xifra Tomé Bernat
Pano Soriano Sergio
Anglada Trias Aniol
Gusó Arnau
Danés Brunsó Genís
Danés Brunsó Roger
Riera Esqueu Aleix
Garcia Juriol Narcís
Sense emparellar
Sense emparellar

 

Ronda 4

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Nom
Insa Pujolar Marti
Alonso Gimenez Diego
Roqueta Maffei Oscar Nahuel
Salvatella Blanch Jan
Garcia Encinas Jan
Pano Soriano Sergio
Danés Brunsó Genís
Xifra Tomé Bernat
Lloret Comas París
Anglada Trias Aniol
Danés Brunsó Roger
Garcia Merchan Nicolas
Gusó Arnau
Riera Esqueu Aleix
Vilas Rueda Albert
Hervás Carretero Flavio
Diachenko Vadim
Pts.
3
3
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
0
0
0
Resultat
½ - ½
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
+ - -
- - -
0
0
Pts.
3
3
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
0
0
 
 
Nom
Bosch Dalmau Marcel
Rebollo Ordoñez Dani
Pou Tuset Miquel
Caldas Ferres Eudald
Font Valverde Joan
Blasi Cornellà Adrià
Sanllehi Vico David
Rico Sargatal Guillem
Bayona Camós Guillem
Vasilev Teofilov Iliyan
Frigola Juanmiquel Jan
Garcia Juriol Narcís
Higueras Ruiz Blai
Rizk Chajai Mohamed
Roca Moya Artur
Sense emparellar
Sense emparellar

 

Ronda 5

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Nom
Bosch Dalmau Marcel
Insa Pujolar Marti
Pano Soriano Sergio
Sanllehi Vico David
Rebollo Ordoñez Dani
Pou Tuset Miquel
Font Valverde Joan
Caldas Ferres Eudald
Riera Esqueu Aleix
Higueras Ruiz Blai
Blasi Cornellà Adrià
Vasilev Teofilov Iliyan
Frigola Juanmiquel Jan
Garcia Juriol Narcís
Vilas Rueda Albert
Hervás Carretero Flavio
Diachenko Vadim
Rizk Chajai Mohamed
Roca Moya Artur
Pts.
3
3
3
2
2
2
2
2
2
1
1
1
0
0
0
0
0
Resultat
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
½ - ½
1 - 0
1 - 0
1
0
0
0
0
0
Pts.
4
3
3
3
2
2
2
2
2
1
1
 
 
 
 
 
 
Nom
Alonso Gimenez Diego
Roqueta Maffei Oscar Nahuel
Salvatella Blanch Jan
Garcia Encinas Jan
Xifra Tomé Bernat
Anglada Trias Aniol
Lloret Comas París
Danés Brunsó Roger
Garcia Merchan Nicolas
Danés Brunsó Genís
Rico Sargatal Guillem
Bayona Camós Guillem
Gusó Arnau
bye
Sense emparellar
Sense emparellar
Sense emparellar
Sense emparellar
Sense emparellar

 

Ronda 6

T.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Nom
Sanllehi Vico David
Salvatella Blanch Jan
Alonso Gimenez Diego
Roqueta Maffei Oscar Nahuel
Danés Brunsó Roger
Garcia Encinas Jan
Lloret Comas París
Blasi Cornellà Adrià
Rico Sargatal Guillem
Danés Brunsó Genís
Anglada Trias Aniol
Garcia Juriol Narcís
Bayona Camós Guillem
Garcia Merchan Nicolas
Vilas Rueda Albert
Hervás Carretero Flavio
Diachenko Vadim
Rizk Chajai Mohamed
Roca Moya Artur
Pts.
4
4
4
3
3
3
2
2
2
2
1
2
0
0
0
0
0
Resultat
0 - 1
½ - ½
0 - 1
0 - 1
1 - 0
1 - 0
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
1 - 0
0 - 1
0 - 1
0
0
0
0
0
0
Pts.
4
3
3
3
3
3
2
2
2
2
1
 
 
 
 
 
 
Nom
Bosch Dalmau Marcel
Insa Pujolar Marti
Xifra Tomé Bernat
Rebollo Ordoñez Dani
Pou Tuset Miquel
Pano Soriano Sergio
Riera Esqueu Aleix
Higueras Ruiz Blai
Frigola Juanmiquel Jan
Vasilev Teofilov Iliyan
Font Valverde Joan
Caldas Ferres Eudald
Gusó Arnau
Sense emparellar
Sense emparellar
Sense emparellar
Sense emparellar
Sense emparellar
Sense emparellar
Llegir 1224 vegades